Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Maciej Kaczyński

Maciej_Kaczyński_-_podopieczny_Fyndacji

Maciuś (woj. mazowieckie) urodził się w 2008 r. W drugim tygodniu życia trafił do CZD na oddział patologii noworodka tam stwierdzono u niego zespół Emmanuela. Choroba ta charakteryzuje się hipoplazją robaka i półkul móżdżku, zarośniętym przewodem słuchowym, niedosłuchem oraz przykurczem mięśni.

Nasz syn nie mówi, nie chodzi – wymaga stałej i kosztownej rehabilitacji zarówno usprawniającej ciało, jak i logopedycznej. Wymaga ponadto specjalnego żywienia. Związane z tym wydatki, a także te związane z dojazdami do lekarzy przekraczają nasze możliwości finansowe.

Mąż pracuje dorywczo, jedynym naszym stałym źródłem dochodu jest zasiłek 900zł, który pobieram na syna. Jest to jednak zbyt mało, aby Maciek był rehabilitowany jak tego wymaga. Koszt jego rehabilitacji wynosi miesięcznie ok. 2500 zł. Dochodzi koszt leków i suplementów diety dla syna – to następne kilkaset złotych, co stanowi dla naszej rodziny wyzwanie, któremu sami nie jesteśmy w stanie sprostać.

Wszystkie osoby i instytucje, które zechcą wesprzeć Macieja, proszone są o przekazywanie darowizn na konto Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie – organizacji pożytku publicznego w Banku Millennium nr:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382
a także o przekazanie 1% 
zawsze z dopiskiem „dla Macieja Kaczyńskiego”.

W imieniu Macieja i jego rodziny wszystkim Darczyńcom dziękujemy za pomoc.

Możesz pomóc rozpowszechniając ulotkę z apelem o pomoc dla Maćka (do pobrania >>>TU<<)

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Mapa strony