Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Justyna Jędracha

Justyna_Jędracha

Justyna (woj. małopolskie) urodziła się w 1997 r., mieszka w małej miejscowości w województwie małopolskim. Ma pięcioro rodzeństwa. Od urodzenia boryka się z wieloma chorobami.

W roku 2009 zdiagnozowano u Justyny niedomykalność zastawki aortalnej I° oraz zmiany OUN o typie NF I. W roku 2011 wykryto u Justynki neurofibromatozę typu I oraz nadciśnienie tętnicze naczyniowo nerkowe. Dziewczynka przez cały czas pozostaje pod specjalistyczną opieką neurologiczną, kardiologiczną i okulistyczną. Aby Justynka mogła żyć potrzebny jest skomplikowany zabieg usunięcia nerki.

Rodziców Justynki nie stać na specjalistyczną kurację medyczno – lekową przygotowującą dziewczynkę do operacji. Same tylko leki, to koszt ok. 500 zł miesięcznie. Dlatego za pośrednictwem Fundacji zwracają się do wszystkich ludzi o dobrych i szczerych sercach o pomoc.

Wdzięczna Dorota Jędracha – mama Justyny

Wszystkie osoby i instytucje, które zechcą wesprzeć Justynkę , proszone są o przekazywanie darowizn na konto Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie – organizacji pożytku publicznego w Banku Millennium nr: 


05 1160 2202 0000 0000 6763 3382
a także o przekazanie 1% 
zawsze z dopiskiem „dla Justyny Jędrachy”.

Darczyńcom serdecznie dziękujemy w imieniu Justyny i jej rodziny 

Możesz pomóc rozpowszechniając plakat z apelem o pomoc dla Justyny (do pobrania >>>TU<<<)

 

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony