Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Oskar Mróz

Oskar (woj. mazowieckie) urodził się w 209 roku. Ma orzeczenie o niepełnosprawności sprzężonej – ruchowej i intelektualnej. U chłopca stwierdzono zespół nadpobudliwości psychoruchowej, padaczkę, zaburzenia neurorozwojowe, wrodzoną wadę kończyny górnej lewej – brak dwóch palców ze skróceniem przedramienia, ale z zachowaniem odruchem chwytnym. Aktualnie Oskar jest diagnozowany w kierunku Zespołu Aspergera.

Oprócz Oskara w domu jest jeszcze sześcioletnia Emilka i trzyletni Marcelek. Jedyne, czego im nie brakuje, to matczyna miłość. Tata nie tylko nie był wsparciem w trudnych chwilach, ale sam dostarczał rodzinie niemałych problemów. Pani Martyna ze wszystkim musi sobie radzić sama. Nie jest to proste, tym bardziej, że nie ma przy sobie żadnej rodziny ani przyjaciół, a dochody rodziny składają się wyłącznie z zapomóg. Nie wystarcza na nic, nie tylko na rehabilitację Oskara, ale również na przybory szkolne, zabawki, a czasem na chleb. Potrzebna jest pomoc dobrych ludzi.

Wszystkie osoby i instytucje, które zechcą wesprzeć Oskara, proszone są o przekazywanie darowizn na konto Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie – organizacji pożytku publicznego w Banku Millennium nr:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382
a także o przekazanie 1% 
zawsze z dopiskiem „dla Oskara Mroza”.

W imieniu Oskara i jego rodziny wszystkim Darczyńcom dziękujemy za pomoc.

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Mapa strony