Gdzie oddać ubrania dla potrzebujących?

W Twojej szafie zalega odzież, w której już nie chodzisz? Chcesz pomóc potrzebującym, którzy mogą nie mieć co na siebie założyć, gdy temperatury nagle i gwałtownie się zmieniają? Znasz kogoś, kto od dłuższego czasu szuka sposobu na wsparcie zbiórki odzieżowej na cele charytatywne, takie jak pomoc dzieciom? Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu tych, którzy chcą pomóc, ale nie wiedzą jak, przygotowaliśmy kilka wskazówek i propozycji! Sprawdź, gdzie oddać ubrania w Warszawie!

Oddaj ubrania na cele charytatywne i wesprzyj potrzebujących

Wiele osób codziennie zastanawia się, jak może pomóc tym, którzy znaleźli się w gorszej sytuacji. Szczególne zainteresowanie wzbudzają potrzebujące dzieci, które z uwagi na złą sytuację materialną rodziców, przebywanie w domu dziecka i inne okoliczności nie mają dostępu do podstawowych artykułów, w tym także odzieży i obuwia. Jeśli chcesz okazać wsparcie, możesz oddać ubrania na cele charytatywne w ramach zbiórek organizowanych przez naszą fundację. Opcji jest wiele, a wszystko po to, żeby każdy chętny mógł w wygodny sposób pomóc. 

Stałe miejsce zbiórek – biuro fundacji 

Najprościej zacząć u źródła! Jeśli zastanawiasz się, gdzie można oddać ubrania dla potrzebujących, mamy dla Ciebie prostą odpowiedź – do biura naszej fundacji. W budynku przy ulicy Radzymińskiej przyjmujemy odzież na cele charytatywne – głównie dla dzieci, ale większe rozmiary również się przydadzą. Zanim wybierzesz się do naszej siedziby (albo jakiejkolwiek innej), zadzwoń i poinformuj nas o planowanej wizycie! Twoja pomoc jest bardzo ważna, dlatego chcemy być przygotowani. 

Kontenery na odzież w Warszawie – wygodna forma pomocy dla każdego

Najpowszechniejsza i najpopularniejsza opcja, którą wybiera wiele osób. Kontenery na odzież to wygodna alternatywa dla zbiórek stacjonarnych, które odbywać mogą się tylko w określonym czasie i miejscu. Znajdziesz je na terenie całego miasta, a ich wygląd – czerwony kolor i znajdujące się na nich informacje oraz logo fundacji – sprawią, że na pewno szybko zauważysz jeden z nich w najbliższej Ci okolicy. Możesz wrzucić do nich ubrania oraz obuwie – ważne, żeby były one szczelnie zapakowane w folię, aby zapobiec ich zbutwieniu w wyniku kontaktu z wilgocią, która dostać się może nawet do naszych zamkniętych kontenerów. 

Specjalnie zbiórki door to door – opcja dla zabieganych

Mamy jednak jeszcze wygodniejszy sposób, w jaki możesz pomóc. Nasza fundacja patronuje przeprowadzanym zbiórkom odzieży używanej na terenie województwa mazowieckiego, ale również na innych terenach. Takie zbiórki to często organizowane specjalne zbiórki door-to-door. Dzięki nim w wygodny sposób oddasz ubrania i pomożesz potrzebującym, w zasadzie nie wychodząc z domu. Gdy znajdziesz w swojej okolicy ulotkę lub plakat, informujące o akcji na cele charytatywne, możesz wystawić w wyznaczonym dniu odzież przed posesją lub klatką schodową Twojego bloku. To tak proste – nie musisz ani się do nas fatygować, ani szukać odpowiedniego kontenera.

Kontakt

Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom

 

Biuro Fundacji
(tu ślij korespondencję)

ul. Radzymińska 326, lok. 231
05-091 Ząbki/k. Warszawy

 

Siedziba rejestracyjna Fundacji
(dane wyłącznie do faktur

prosimy nie przesyłać korespondencji)
ul. Balkonowa 3/36
03-329 Warszawa
NIP 524-24-46-570

 

 22 614 15 28

pon-pt: 9:30 do 14:30

fundacja@pomocdzieciom.eu
Numer rachunku bankowego:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382

Rozlicz PIT i przekaż 1,5 %