Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Partnerzy

https://www.artefakt.pl/ Dziękujemy Agencji SEO/SEM Artefakt za wsparcie naszych działania w Internecie. Profesjonaliści w każdym calu.
Dziękujemy firmie ZIMNO, że zechciała pomóc naszej Fundacji. Z całego serca dziękujemy w imieniu potrzebujących dzieci z całej Polski.
Mimo pandemii, Darczyńcy o nas pamiętają. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim ludziom o dobrych sercach! Za przekazanie darowizny dziękujemy sklepowi HelloDent – jak to dobrze, że jesteście.
Dziękujemy firmie La Porte, że zechciała pomóc naszej Fundacji. Z całego serca dziękujemy w imieniu potrzebujących dzieci z całej Polski.
Z przyjemnością zamieszczamy kolejne podziękowanie dla Darczyńcy. Jest nim sklep z prezentami MURRANO Państwa pomoc to prawdziwy prezent dla nas!

 

Dziękujemy firmie Brendi, że zechciała pomóc naszej Fundacji. Z całego serca dziękujemy w imieniu potrzebujących dzieci z całej Polski.

 

Dziękujemy naszemu nowemu Darczyńcy – firmie Ideo Jesteśmy bardzo wdzięczni za każde wsparcie.

 

Nasza Fundacja serdecznie dziękuje Przedsiębiorstwu HAK, a jednocześnie wita nową firmę w gronie Darczyńców. Nasi Podopieczni korzystają z każdej złotówki, przekazywanej w ramach marketingu społecznie zaangażowanego.
Dziękujemy naszemu nowemu Darczyńcy – firmie Polskie Centrum Dachowe. Pamięć o osobach potrzebujących w tak trudnym czasie jest szczególnie ważna. Jesteśmy bardzo wdzięczni za każde wsparcie.
Firma MiDaTech zaoferowała nam wsparcie, za co serdecznie dziękujemy! Pomaganie Dzieciom jest bardzo ważne. Dzięki Wam możemy angażować się w jeszcze więcej projektów, a co za tym idzie, walczyć o zdrowie i życie Najmłodszych.
Cieszymy się z przybywającego wsparcia z zewnątrz 🙂 Do grona naszych Przyjaciół dołączyła nowa firma – Agencja ESEO. Bardzo Państwu dziękujemy. Oby podobnej pomocy nigdy nie zabrakło, a osób skorych do dzielenia się serdecznością, wciąż przybywało.
Ośrodek Pomocy Poszkodowanym zechciał pomóc naszej Fundacji, przekazując nam darowiznę finansową. Z całego serca dziękujemy w imieniu potrzebujących dzieci z całej Polski.
Chcielibyśmy ponownie wyróżnić AIF Kancelarię, która nie jest obojętna na los naszych Podopiecznych. Bardzo dziękujemy za pomoc – w okresie przedświątecznym ma ona szczególne znaczenie. Dzieci na pewno skorzystają z przekazanej darowizny!
Radca Prawny Artur Klimkiewicz z Lublina wspiera nas finansowo i poradą prawną. Specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań dla poszkodowanych w wypadkach. Dba, aby nie zostali poszkodowani przez ubezpieczyciela, który zaniża lub odmawia wypłaty odszkodowania.
Interaktywna Agencja IN zawitała w gronie Przyjaciół, wspierających naszych Najmłodszych Podopiecznych. Dziękujemy za obywatelską postawę i dobre serce – tego nie można kupić za żadne pieniądze.
Firma DIOLUT na co dzień oferuje wyposażenie serwisów elektronicznych, a w wolnym czasie wspiera Potrzebujących – takich jak Podopieczni naszej Fundacji. Serdecznie dziękujemy za pomoc, przekazaną w postaci darowizny.
CODEX to Centrum Obsługi Powypadkowej, działające na terenie całej Polski. Cieszymy się, mogąc powitać takiego Darczyńcę w gronie Przyjaciół naszych Podopiecznych. Dobro powraca!
I-KANCELARIA  dołącza do Listy Wdzięczności, którą z nieukrywaną radością powiększamy o kolejnych Darczyńców. Nasi Podopieczni dziękują za okazane wsparcie. Bardzo nam miło!
Witamy wśród naszych Przyjaciół sklep Pancernik. Każda darowizna to dla nas ułatwienie w opiece nad chorymi Dziećmi, które potrzebują codziennego wsparcia. Dziękujemy, że chcą Państwo pomagać!
Firma Berendsen to kolejny Darczyńca, który zdecydował się wesprzeć naszą działalność. Bardzo nas cieszy, że chore i potrzebujące Dzieci mogą liczyć na pomoc z zewnątrz. Dzielmy się dobrem!
Jobsora to miejsce w sieci, które zostało stworzone dla osób szukających zatrudnienia, a także dla pracodawców, którzy chcą powiększyć swoją kadrę pracowniczą. Strona internetowa pozwala na zamieszczanie ogłoszeń o pracę w różnych kategoriach, branżach czy lokalizacjach.
Składamy podziękowania wrocławskiej firmie AFTERWEB, która jest z nami już od dłuższego czasu. Zarówno jej, jak też wszystkim innym Sponsorom dziękujemy. Państwa pomoc na rzecz Dzieci jest nieoceniona!
Wszyscy nasi Darczyńcy wykazują się Obywatelską postawą – niesienie pomocy to gest, za który warto dziękować. Dlatego jesteśmy bardzo wdzięczni wrocławskiej Agencji INSEO za wsparcie i docenienie naszych działań.
Grono naszych Darczyńców stale się powiększa! Dziś otrzymaliśmy miłą wiadomość – wsparcie dla Fundacji napłynęło aż z Wrocławia. AIF Kancelaria  przekazała darowiznę na rzecz chorych Dzieci, które wspomagamy w leczeniu i codziennej rehabilitacji. Dziękujemy.
Dzisiaj powitaliśmy nowego Darczyńcę. Jest nim sklep MaloDesign oferujący designerskie meble. Podopieczni naszej Fundacji dziękują, w końcu pomaganie jest piękne – jeśli Państwo również chcą podzielić się dobrem, nie warto czekać!
Z radością informujemy, że napłynęło dziś do nas wsparcie finansowe od firmy VHCT. Producent betonu architektonicznego wyciągnął pomocną dłoń w stronę potrzebujących dzieci, do czego zachęcamy również Państwa. Nasi Podopieczni będą wdzięczni za każdy dobry gest!
Ze szkołą przy Centrum Zdrowia Dziecka realizujemy wspólne projekty. Pedagodzy wspierają działania Fundacji i są z nami w stałym kontakcie.
poropozycje Firma Pro-POZYCJE realizuje z Fundacją wszystkie przedsięwzięcia, które prowadzimy za pośrednictwem Internetu.
Z Centrum Zdrowia Dziecka łączą Fundację długoletnie kontakty, potwierdzone formalnymi umowami o współpracy. To właśnie za pośrednictwem CZD trafia do nas najwięcej podopiecznych.
fundacja_bs_logo-poziome Fundacja Benefit Systems wspiera nas w realizacji trudnych projektów. Dzięki naszej współpracy powstał Integracyjny Plac Zabaw przed Instytutem Pomnikiem Centrum Zdrowia Dziecka.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Artur Cichocki
na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie służy nam wsparciem w zawiłościach prawnych.
logo Oxana Piątkowska Kancelaria Adwokacka Oxany Piątkowskiej jest ambasadorem Fundacji w pozyskiwaniu Darczyńców.
 Wspólnie ze Szkołą Służb Medycznych Collegium realizujemy akcję “Apteczki na wycieczki”.
logo maly czlowiek Ośrodek prowadzi terapię dla dzieci z zaburzeniami rozwoju, autyzmem, zespołem Aspergera, ADHD. Zespół pedagogów, psychologów i terapeutów wspiera nas merytorycznie.
Apteka Cosmedica CS5 Apteka Cosmedica wyposaża akcję“Apteczki na wycieczki”w środki opatrunkowe do ćwiczeń z udzielania pierwszej pomocy.
bank bph logo full color 2  Bank już kilkukrotnie przekazywał środki finansowe  na pomoc dzieciom. Każdego roku nasi podopieczni mogą liczyć na jego wsparcie.
Procter-Gamble-logo Firma i Fundacja P&G pomagają naszym podopiecznym. Ostania pomoc polegała na wyremontowaniu pokoju dla chorej dziewczynki.
KCP.logo.male Krajowe Centrum Pacjenta to portal, który ułatwia  dostęp do opieki medycznej i umożliwia dzielenie się opiniami na temat lekarzy.
logo prawnik Kancelaria Radców Prawnych Gołębiowski & Macura rozjaśnia nam zawiłości prawne dotyczące działań Fundacji.
logo ksiegowa Biuro rachunkowe NESTO wspiera nas w rozliczeniach finansów. Jedyna na świecie księgowa z sercem.
jooble Serwis internetowy Jooble, który pomaga w znalezieniu zatrudnienia w Polsce, nam pomaga w promowaniu działań.
wasbruk Sieć stacji paliw i wypożyczalni przyczep udostępnia nam miejsca na kontenery do zbierania odzieży używanej.
Właściciele sklepu Rzęsownia wspiera na w zakresie gromadzenia środków na pomoc dla Podopiecznych.

 

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony