Partnerzy

Jooble to międzynarodowa wyszukiwania ofert pracy, z której codziennie korzysta miliony ludzi w 67 krajach na całym świecie. Firma działa na rynku rekrutacji on-line od roku 2006. W ciągu 17 lat istnienia przeszła drogę od startupu założonego przez dwóch studentów do globalnej platformy rekruterskiej. Misją Jooble jest pomaganie ludziom w znalezieniu pracy. Firma nieustannie pracuje nad tym, aby proces zatrudnienia był jak najwygodniejszy i najszybszy, zarówno dla kandydata, jak i pracodawcy.
Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają nam czynić dobro! Jedną z firm, która zasługuje na wyróżnienie, jest Omega System. Każda cegiełka wiele dla nas znaczy. Jesteśmy wdzięczni za wspieranie nas w realizacji kolejnych wspaniałych projektów dla dzieci.
Programiści, webmasterzy, wybitni fachowcy w swojej branży. Rzeczy niemożliwe wykonują od ręki, na cuda każą czekać 5 minut. Wyjątkowo czuli na problemy społeczne. Tacy są nasi sąsiedzi, którzy wspierają nas w kwestiach IT. Dziękujemy :)
Firma Polforst była pomysłodawcą świątecznej akcji w ramach której podopieczni naszej fundacji otrzymali darowiznę w wysokości 29600zł. Firmę tworzą wyjątkowi profesjonaliści w swojej branży, a ponadto ludzie dostrzegający potrzebę działań społecznych. Dziękujemy.
Dziękujemy naszemu nowemu Darczyńcy – firmie Storck. Pamięć o osobach potrzebujących w tak trudnym czasie jest szczególnie ważna. Jesteśmy bardzo wdzięczni za każde wsparcie.
Mimo pandemii, Darczyńcy o nas pamiętają. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim ludziom o dobrych sercach! Za przekazanie darowizny dziękujemy sklepowi HelloDent – jak to dobrze, że jesteście.
Z przyjemnością zamieszczamy kolejne podziękowanie dla Darczyńcy. Jest nim sklep z prezentami MURRANO Państwa pomoc to prawdziwy prezent dla nas!
Dziękujemy firmie Brendi, że zechciała pomóc naszej Fundacji. Z całego serca dziękujemy w imieniu potrzebujących dzieci z całej Polski.
Dziękujemy naszemu nowemu Darczyńcy – firmie Ideo Jesteśmy bardzo wdzięczni za każde wsparcie.
Nasza Fundacja serdecznie dziękuje Przedsiębiorstwu HAK, a jednocześnie wita nową firmę w gronie Darczyńców. Nasi Podopieczni korzystają z każdej złotówki, przekazywanej w ramach marketingu społecznie zaangażowanego.
Dziękujemy naszemu nowemu Darczyńcy – firmie Polskie Centrum Dachowe. Pamięć o osobach potrzebujących w tak trudnym czasie jest szczególnie ważna. Jesteśmy bardzo wdzięczni za każde wsparcie.
Firma MiDaTech zaoferowała nam wsparcie, za co serdecznie dziękujemy! Pomaganie Dzieciom jest bardzo ważne. Dzięki Wam możemy angażować się w jeszcze więcej projektów, a co za tym idzie, walczyć o zdrowie i życie Najmłodszych.
Cieszymy się z przybywającego wsparcia z zewnątrz. Do grona naszych Przyjaciół dołączyła nowa firma – Agencja ESEO. Bardzo Państwu dziękujemy. Oby podobnej pomocy nigdy nie zabrakło, a osób skorych do dzielenia się serdecznością, wciąż przybywało.
Ośrodek Pomocy Poszkodowanym zechciał pomóc naszej Fundacji, przekazując nam darowiznę finansową. Z całego serca dziękujemy w imieniu potrzebujących dzieci z całej Polski.
Chcielibyśmy ponownie wyróżnić AIF Kancelarię, która nie jest obojętna na los naszych Podopiecznych. Bardzo dziękujemy za pomoc – w okresie przedświątecznym ma ona szczególne znaczenie. Dzieci na pewno skorzystają z przekazanej darowizny!
Radca Prawny Artur Klimkiewicz z Lublina wspiera nas finansowo i poradą prawną. Specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań dla poszkodowanych w wypadkach. Dba, aby nie zostali poszkodowani przez ubezpieczyciela, który zaniża lub odmawia wypłaty odszkodowania.
Interaktywna Agencja IN zawitała w gronie Przyjaciół, wspierających naszych Najmłodszych Podopiecznych. Dziękujemy za obywatelską postawę i dobre serce – tego nie można kupić za żadne pieniądze.
Firma DIOLUT na co dzień oferuje wyposażenie serwisów elektronicznych, a w wolnym czasie wspiera Potrzebujących – takich jak Podopieczni naszej Fundacji. Serdecznie dziękujemy za pomoc, przekazaną w postaci darowizny.
CODEX to Centrum Obsługi Powypadkowej, działające na terenie całej Polski. Cieszymy się, mogąc powitać takiego Darczyńcę w gronie Przyjaciół naszych Podopiecznych. Dobro powraca!
I-KANCELARIA dołącza do Listy Wdzięczności, którą z nieukrywaną radością powiększamy o kolejnych Darczyńców. Nasi Podopieczni dziękują za okazane wsparcie. Bardzo nam miło!
Witamy wśród naszych Przyjaciół sklep Pancernik. Każda darowizna to dla nas ułatwienie w opiece nad chorymi Dziećmi, które potrzebują codziennego wsparcia. Dziękujemy, że chcą Państwo pomagać!
Firma Berendsen to kolejny Darczyńca, który zdecydował się wesprzeć naszą działalność. Bardzo nas cieszy, że chore i potrzebujące Dzieci mogą liczyć na pomoc z zewnątrz. Dzielmy się dobrem!
Jobsora to miejsce w sieci, które zostało stworzone dla osób szukających zatrudnienia, a także dla pracodawców, którzy chcą powiększyć swoją kadrę pracowniczą. Strona internetowa pozwala na zamieszczanie ogłoszeń o pracę w różnych kategoriach, branżach czy lokalizacjach.
Składamy podziękowania wrocławskiej firmie AFTERWEB, która jest z nami już od dłuższego czasu. Zarówno jej, jak też wszystkim innym Sponsorom dziękujemy. Państwa pomoc na rzecz Dzieci jest nieoceniona!
Wszyscy nasi Darczyńcy wykazują się Obywatelską postawą – niesienie pomocy to gest, za który warto dziękować. Dlatego jesteśmy bardzo wdzięczni wrocławskiej Agencji INSEO za wsparcie i docenienie naszych działań.
Dzisiaj powitaliśmy nowego Darczyńcę. Jest nim sklep MaloDesign oferujący designerskie meble. Podopieczni naszej Fundacji dziękują, w końcu pomaganie jest piękne – jeśli Państwo również chcą podzielić się dobrem, nie warto czekać!
Z radością informujemy, że napłynęło dziś do nas wsparcie finansowe od firmy VHCT. Producent betonu architektonicznego wyciągnął pomocną dłoń w stronę potrzebujących dzieci, do czego zachęcamy również Państwa. Nasi Podopieczni będą wdzięczni za każdy dobry gest!
Ze szkołą przy Centrum Zdrowia Dziecka realizujemy wspólne projekty. Pedagodzy wspierają działania Fundacji i są z nami w stałym kontakcie.
Firma Pro-POZYCJE realizuje z Fundacją wszystkie przedsięwzięcia, które prowadzimy za pośrednictwem Internetu.
Z Centrum Zdrowia Dziecka łączą Fundację długoletnie kontakty, potwierdzone formalnymi umowami o współpracy. To właśnie za pośrednictwem CZD trafia do nas najwięcej podopiecznych.
Fundacja Benefit Systems wspiera nas w realizacji trudnych projektów. Dzięki naszej współpracy powstał Integracyjny Plac Zabaw przed Instytutem Pomnikiem Centrum Zdrowia Dziecka.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Artur Cichocki na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie służy nam wsparciem w zawiłościach prawnych.
Kancelaria Adwokacka Oxany Piątkowskiej jest ambasadorem Fundacji w pozyskiwaniu Darczyńców.
Wspólnie ze Szkołą Służb Medycznych Collegium realizujemy akcję “Apteczki na wycieczki”.
Ośrodek prowadzi terapię dla dzieci z zaburzeniami rozwoju, autyzmem, zespołem Aspergera, ADHD. Zespół pedagogów, psychologów i terapeutów wspiera nas merytorycznie.
Apteka Cosmedica wyposaża akcję“Apteczki na wycieczki”w środki opatrunkowe do ćwiczeń z udzielania pierwszej pomocy.
Bank już kilkukrotnie przekazywał środki finansowe na pomoc dzieciom. Każdego roku nasi podopieczni mogą liczyć na jego wsparcie.
Firma i Fundacja P&G pomagają naszym podopiecznym. Ostania pomoc polegała na wyremontowaniu pokoju dla chorej dziewczynki.
Krajowe Centrum Pacjenta to portal, który ułatwia dostęp do opieki medycznej i umożliwia dzielenie się opiniami na temat lekarzy.
Kancelaria Radców Prawnych Gołębiowski & Macura rozjaśnia nam zawiłości prawne dotyczące działań Fundacji.
Biuro rachunkowe NESTO wspiera nas w rozliczeniach finansów. Jedyna na świecie księgowa z sercem.
Sieć stacji paliw i wypożyczalni przyczep udostępnia nam miejsca na kontenery do zbierania odzieży używanej.
Właściciele sklepu Rzęsownia wspiera na w zakresie gromadzenia środków na pomoc dla Podopiecznych.
Kontakt

Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom

 

Biuro Fundacji
(tu ślij korespondencję)

ul. Radzymińska 326, lok. 231
05-091 Ząbki/k. Warszawy

 

Siedziba rejestracyjna Fundacji
(dane wyłącznie do faktur

prosimy nie przesyłać korespondencji)
ul. Balkonowa 3/36
03-329 Warszawa
NIP 524-24-46-570

 

 22 614 15 28

pon-pt: 9:30 do 14:30

fundacja@pomocdzieciom.eu
Numer rachunku bankowego:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382

Rozlicz PIT i przekaż 1,5 %