Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Partnerzy

Ośrodek Pomocy Poszkodowanym zechciał pomóc naszej Fundacji, przekazując nam darowiznę finansową. Z całego serca dziękujemy w imieniu potrzebujących dzieci z całej Polski.
Chcielibyśmy ponownie wyróżnić AIF Kancelarię, która nie jest obojętna na los naszych Podopiecznych. Bardzo dziękujemy za pomoc – w okresie przedświątecznym ma ona szczególne znaczenie. Dzieci na pewno skorzystają z przekazanej darowizny!
Radca Prawny Artur Klimkiewicz z Lublina wspiera nas finansowo i poradą prawną. Specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań dla poszkodowanych w wypadkach. Dba, aby nie zostali poszkodowani przez ubezpieczyciela, który zaniża lub odmawia wypłaty odszkodowania.
Interaktywna Agencja IN zawitała w gronie Przyjaciół, wspierających naszych Najmłodszych Podopiecznych. Dziękujemy za obywatelską postawę i dobre serce – tego nie można kupić za żadne pieniądze.
Firma DIOLUT na co dzień oferuje wyposażenie serwisów elektronicznych, a w wolnym czasie wspiera Potrzebujących – takich jak Podopieczni naszej Fundacji. Serdecznie dziękujemy za pomoc, przekazaną w postaci darowizny.
CODEX to Centrum Obsługi Powypadkowej, działające na terenie całej Polski. Cieszymy się, mogąc powitać takiego Darczyńcę w gronie Przyjaciół naszych Podopiecznych. Dobro powraca!
I-KANCELARIA  dołącza do Listy Wdzięczności, którą z nieukrywaną radością powiększamy o kolejnych Darczyńców. Nasi Podopieczni dziękują za okazane wsparcie. Bardzo nam miło!
Witamy wśród naszych Przyjaciół sklep Pancernik. Każda darowizna to dla nas ułatwienie w opiece nad chorymi Dziećmi, które potrzebują codziennego wsparcia. Dziękujemy, że chcą Państwo pomagać!
Firma Berendsen to kolejny Darczyńca, który zdecydował się wesprzeć naszą działalność. Bardzo nas cieszy, że chore i potrzebujące Dzieci mogą liczyć na pomoc z zewnątrz. Dzielmy się dobrem!
Jobsora to miejsce w sieci, które zostało stworzone dla osób szukających zatrudnienia, a także dla pracodawców, którzy chcą powiększyć swoją kadrę pracowniczą. Strona internetowa pozwala na zamieszczanie ogłoszeń o pracę w różnych kategoriach, branżach czy lokalizacjach.
Składamy podziękowania wrocławskiej firmie AFTERWEB, która jest z nami już od dłuższego czasu. Zarówno jej, jak też wszystkim innym Sponsorom dziękujemy. Państwa pomoc na rzecz Dzieci jest nieoceniona!
Wszyscy nasi Darczyńcy wykazują się Obywatelską postawą – niesienie pomocy to gest, za który warto dziękować. Dlatego jesteśmy bardzo wdzięczni wrocławskiej Agencji INSEO za wsparcie i docenienie naszych działań.
Grono naszych Darczyńców stale się powiększa! Dziś otrzymaliśmy miłą wiadomość – wsparcie dla Fundacji napłynęło aż z Wrocławia. AIF Kancelaria  przekazała darowiznę na rzecz chorych Dzieci, które wspomagamy w leczeniu i codziennej rehabilitacji. Dziękujemy.
Dzisiaj powitaliśmy nowego Darczyńcę. Jest nim sklep MaloDesign oferujący designerskie meble. Podopieczni naszej Fundacji dziękują, w końcu pomaganie jest piękne – jeśli Państwo również chcą podzielić się dobrem, nie warto czekać!
Z radością informujemy, że napłynęło dziś do nas wsparcie finansowe od firmy VHCT. Producent betonu architektonicznego wyciągnął pomocną dłoń w stronę potrzebujących dzieci, do czego zachęcamy również Państwa. Nasi Podopieczni będą wdzięczni za każdy dobry gest!
Ze szkołą przy Centrum Zdrowia Dziecka realizujemy wspólne projekty. Pedagodzy wspierają działania Fundacji i są z nami w stałym kontakcie.
poropozycje Firma Pro-POZYCJE realizuje z Fundacją wszystkie przedsięwzięcia, które prowadzimy za pośrednictwem Internetu.
Z Centrum Zdrowia Dziecka łączą Fundację długoletnie kontakty, potwierdzone formalnymi umowami o współpracy. To właśnie za pośrednictwem CZD trafia do nas najwięcej podopiecznych.
fundacja_bs_logo-poziome Fundacja Benefit Systems wspiera nas w realizacji trudnych projektów. Dzięki naszej współpracy powstał Integracyjny Plac Zabaw przed Instytutem Pomnikiem Centrum Zdrowia Dziecka.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Artur Cichocki
na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie służy nam wsparciem w zawiłościach prawnych.
logo Oxana Piątkowska Kancelaria Adwokacka Oxany Piątkowskiej jest ambasadorem Fundacji w pozyskiwaniu Darczyńców.
 Wspólnie ze Szkołą Służb Medycznych Collegium realizujemy akcję “Apteczki na wycieczki”.
logo maly czlowiek Ośrodek prowadzi terapię dla dzieci z zaburzeniami rozwoju, autyzmem, zespołem Aspergera, ADHD. Zespół pedagogów, psychologów i terapeutów wspiera nas merytorycznie.
Apteka Cosmedica CS5 Apteka Cosmedica wyposaża akcję“Apteczki na wycieczki”w środki opatrunkowe do ćwiczeń z udzielania pierwszej pomocy.
bank bph logo full color 2  Bank już kilkukrotnie przekazywał środki finansowe  na pomoc dzieciom. Każdego roku nasi podopieczni mogą liczyć na jego wsparcie.
Procter-Gamble-logo Firma i Fundacja P&G pomagają naszym podopiecznym. Ostania pomoc polegała na wyremontowaniu pokoju dla chorej dziewczynki.
KCP.logo.male Krajowe Centrum Pacjenta to portal, który ułatwia  dostęp do opieki medycznej i umożliwia dzielenie się opiniami na temat lekarzy.
logo prawnik Kancelaria Radców Prawnych Gołębiowski & Macura rozjaśnia nam zawiłości prawne dotyczące działań Fundacji.
logo ksiegowa Biuro rachunkowe NESTO wspiera nas w rozliczeniach finansów. Jedyna na świecie księgowa z sercem.
jooble Serwis internetowy Jooble, który pomaga w znalezieniu zatrudnienia w Polsce, nam pomaga w promowaniu działań.
wasbruk Sieć stacji paliw i wypożyczalni przyczep udostępnia nam miejsca na kontenery do zbierania odzieży używanej.
Właściciele sklepu Rzęsownia wspiera na w zakresie gromadzenia środków na pomoc dla Podopiecznych.

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Mapa strony