Korki dla Marcelka!

Z wielką radością informujemy o kolejnym etapie naszej trwającej akcji zbierania plastikowych korków na rzecz leczenia i rehabilitacji Marcelka (https://pomocdzieciom.eu/podopieczni/marcel-zarzecki/). W najnowszym podsumowaniu akcji udało nam się zebrać imponującą ilość 949 kg korków, co przekłada się na kwotę 854 zł. Te środki będą kolejnym krokiem w kierunku zapewnienia Marcelkowi niezbędnego wsparcia.

Nasza akcja cieszy się stałym wsparciem ze strony Straży Pożarnej oraz Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina. Od samego początku inicjatywy możemy liczyć na Korkowóz – kosz w kształcie miniaturowego wozu strażackiego, który jest symbolem naszej akcji i znajduje się przed gmachem Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Domaniewskiej 40. To tu każdy może przynieść zebrane w swoim domu nakrętki. Również społeczność Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina – uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy – aktywnie wspiera naszą akcję, co jest widoczne w postawieniu serca na korki przy szkole, gdzie każdy może dokładać swoje nakrętki.

Chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję. Wasze wsparcie jest nieocenione i pokazuje, jak dużo możemy osiągnąć, działając razem. Wspólnie tworzymy lepszą przyszłość dla Marcelka i innych dzieci, które potrzebują naszej pomocy.

Zachęcamy do dalszego wsparcia i dołączania do naszych akcji. Każdy gest, każdy przekazany korek, ma ogromne znaczenie w naszej wspólnej walce o zdrowie i dobro naszych podopiecznych.

Aby przypomnieć sobie, jak zaczęła się ta piękna inicjatywa, odwiedźcie naszą stronę z poprzednią aktualnością: Mały finał akcji zbierania nakrętek.

Dziękujemy za każdy korek, każdą złotówkę i każdy moment poświęcony na pomoc. Razem tworzymy wielkie rzeczy!

Kontakt

Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom

 

Biuro Fundacji
(tu ślij korespondencję)

ul. Radzymińska 326, lok. 231
05-091 Ząbki/k. Warszawy

 

Siedziba rejestracyjna Fundacji
(dane wyłącznie do faktur

prosimy nie przesyłać korespondencji)
ul. Balkonowa 3/36
03-329 Warszawa
NIP 524-24-46-570

 

 22 614 15 28

pon-pt: 9:30 do 14:30

fundacja@pomocdzieciom.eu
Numer rachunku bankowego:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382

Rozlicz PIT i przekaż 1,5 %