Korki dla Marcelka!

Z wielką radością informujemy o kolejnym etapie naszej trwającej akcji zbierania plastikowych korków na rzecz leczenia i rehabilitacji Marcelka (https://pomocdzieciom.eu/podopieczni/marcel-zarzecki/). W najnowszym podsumowaniu akcji udało nam się zebrać imponującą ilość 949 kg korków, co przekłada się na kwotę 854 zł. Te środki będą kolejnym krokiem w kierunku zapewnienia Marcelkowi niezbędnego wsparcia.

Nasza akcja cieszy się stałym wsparciem ze strony Straży Pożarnej oraz Szkoły Podstawowej nr 303 im. Fryderyka Chopina. Od samego początku inicjatywy możemy liczyć na Korkowóz – kosz w kształcie miniaturowego wozu strażackiego, który jest symbolem naszej akcji i znajduje się przed gmachem Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Domaniewskiej 40. To tu każdy może przynieść zebrane w swoim domu nakrętki. Również społeczność Szkoły Podstawowej nr 303 im. Fryderyka Chopina w Warszawie – uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy – aktywnie wspiera naszą akcję, co jest widoczne w postawieniu serca na korki przy szkole, gdzie każdy może dokładać swoje nakrętki.

Chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję. Wasze wsparcie jest nieocenione i pokazuje, jak dużo możemy osiągnąć, działając razem. Wspólnie tworzymy lepszą przyszłość dla Marcelka i innych dzieci, które potrzebują naszej pomocy.

Zachęcamy do dalszego wsparcia i dołączania do naszych akcji. Każdy gest, każdy przekazany korek, ma ogromne znaczenie w naszej wspólnej walce o zdrowie i dobro naszych podopiecznych.

Aby przypomnieć sobie, jak zaczęła się ta piękna inicjatywa, odwiedźcie naszą stronę z poprzednią aktualnością: Mały finał akcji zbierania nakrętek.

Dziękujemy za każdy korek, każdą złotówkę i każdy moment poświęcony na pomoc. Razem tworzymy wielkie rzeczy!

Kontakt

Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom

 

Biuro Fundacji
(tu ślij korespondencję)

ul. Radzymińska 326, lok. 231
05-091 Ząbki/k. Warszawy

 

Siedziba rejestracyjna Fundacji
(dane wyłącznie do faktur

prosimy nie przesyłać korespondencji)
ul. Balkonowa 3/36
03-329 Warszawa
NIP 524-24-46-570

 

 22 614 15 28

pon-pt: 9:30 do 14:30

fundacja@pomocdzieciom.eu
Numer rachunku bankowego:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382

Rozlicz PIT i przekaż 1,5 %