Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Mini komputer – maxi radość

Utworzono: środa, 8 listopada 2017

Nasz ulubiony wolontariusz Dawid (pozdrawiamy!) przekazał na rzecz naszych Podopiecznych kilka interesujących gadżetów. Wśród nich znalazł się mini komputer KIANO – sprzęt bardzo przydatny, choć wymagający umiejętności wykorzystania jego możliwości.

Najlepiej mógł docenić walory tego sprzętu informatyk – tata naszego Patryka. Już zaplanował, jakie programy będzie mógł zastosować, żeby wgrane w to niewielkie “pudełeczko” stymulowały rozwój mowy i zdolności intelektualne synka.

Przypomnijmy – z powodu medulloblastomy (guza mózgu) Patryk ma kłopoty z mówieniem, zachowaniem równowagi i dokuczają mu bóle głowy. Wszyscy liczymy na to, że programy edukacyjne i logopedyczne, z którymi będzie pracował przy pomocy tego mini komputera, przyniosą widoczne efekty.

komp

Urządzeniem drobiazgowo zainteresowali się również bracia Patryka (Nikodem i mały Maksio), którzy towarzyszyli mu przy odbiorze sprzętu. Z min widać, że mają już względem urządzenia własne plany. Na szczęście tata całej trójki zarządza bractwem z pozycji ojcowskiego autorytetu i nie pozwoli, by urządzenie służyło chłopcom do niecnych celów.

20171103_131104

Dziękujemy Dawidowi za serce, ofiarność i pamięć.
A komputerek niech dobrze służy!!!!

Przy okazji przypominamy, że na naszej Paltformie PomocSieLiczy.pl trwa zbiórka na rehabilitację Patryka. Wszystkie osoby, którym nieobojętny jest los chłopca, zachęcamy do zapoznania się z apelem o pomoc i dokonania choćby skromnego przelewu:
https://pomocsieliczy.pl/target/view/114

 

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony