Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Nasza rybka

Utworzono: czwartek, 27 października 2016

misiazMisia (tak pieszczotliwie nazywamy Emilkę) właśnie wróciła z turnusu rehabilitacyjnego w Ośrodku 12 Dębów w Zaździerzu. Obie z mamą są zachwycone pobytem. Odpoczęły, nabrały tężyzny, pooddychały świeżym powietrzem. Nie musiały myśleć o trudnych sprawach i o nic się martwić, bo wszystkie problemy rozwiązywała za nie obsługa Ośrodka.

Najważniejsze jednak w całej tej wyprawie było to, że Emilka bardzo się wzmocniła. Nie tylko śmiga na swoim wózeczku, jak mały samochodzik, jest uśmiechnięta i pełna zapału do nowych wyzwań, ale jej nóżki ruszyły i już prawie biega.

Bardzo polubiła Panią Ewę z Ośrodka, z którą “wyczyniały harce” – oczywiście rehabilitacyjne harce. Emilii Szczególnie przypadły do gustu zajęcia w basenie. Nauczyła się nurkować, a w wodzie jej nóżki “same pracują”.

Te wspaniałe osiągnięcia Misia zawdzięcza ogromnemu wysiłkowi, ale przede wszystkim hojności darczyńców. To dzięki Państwa wsparciu Emilka mogła uczestniczyć w turnusie leczniczym, ćwiczyć, pływać, robić postępy w poruszaniu się, za co i ona i jej rodzina są bardzo wdzięczni. Jest duża szansa, że Misia o własnych siłach wstanie z wózka i ruszy w świat. Potrzeba jeszcze dużo czasu, starań i żmudnej pracy. Potrzebna jest jeszcze Państwa pomoc.

Za dotychczasowe wsparcie wszystkim darczyńcom składamy wielkie podziękowania!

Wszystkie osoby i instytucje, które zechcą wesprzeć Emilię, prosimy o przekazywanie darowizn na konto Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie – organizacji pożytku publicznego w Banku Millennium nr:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382
a także o przekazanie 1% 
zawsze z dopiskiem: „Dla Emilii Miśkiewicz”.

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony