Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Bogumił Przybyłek

SN852591Bogumił Przybyłek urodził się w 2000 roku. Od urodzenia cierpi na poważną wadę wrodzoną mózgu. W związku z tym chłopiec potrzebuje pomocy w każdej z czynności życiowych. Nie kontaktuje się z otoczeniem w żaden sposób, nie sygnalizuje potrzeb, nie wodzi wzrokiem, nie siedzi, nie przewraca się na boki. Oddycha przez rurkę tracheostomijną. Cierpi też na lekooporną padaczkę.

Rodzina utrzymuje się z zasiłków i alimentów. Mama Bogumiła zwraca się za naszym pośrednictwem o pomoc w sfinansowaniu specjalistycznej rehabilitacji domowej synka. Koszt miesięczny pracy rehabilitanta to około 4 tys. zł. Chłopiec dobrze znosi ćwiczenia, wydaje się jakby ich pragnął. Każda godzina z rehabilitantem to nadzieja na postęp u Bogusia, na to, że wreszcie znajdzie w sobie siłę i motywację na utrzymywanie głowy, chęć do jakiegokolwiek działania.

Wszystkie osoby i instytucje, które zechcą wesprzeć Bogusia, proszone są o przekazywanie darowizn na konto Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie – organizacji pożytku publicznego w Banku Millenium nr:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382 
a także o przekazanie 1% 
zawsze z dopiskiem „Bogumił Przybyłek”.

Darczyńcom serdecznie dziękujemy w imieniu Bogusia i jej mamy.

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony