Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Czarek Polański

Czarek_PolanskiCzarek urodził się w 2007 r. Cierpi na rzadkie zaburzenie genetyczne – Zespół Williamsa. Choroba ta objawia się szeregiem komplikacji medycznych (jak wada serca nad- i podzastawkowe zwężenie tętnicy płucnej oraz przerost prawej komory, niedoczynność tarczycy, refluks żołądka), problemów psychologicznych i społecznych.

Syn zaczął chodzić, gdy miał 3 lata. W czerwcu 2011 r. przeszedł kolejny, czwarty już zabieg, pod narkozą usunięcia ząbków mlecznych, co spowodowało dodatkowo zahamowanie rozwoju mowy.

Czarek jest w trakcie stymulacji ruchowej Johansen, służącej poprawie koncentracji i komunikacji. Uczęszcza także na zajęcia integracji sensorycznej oraz zajęcia z psychologiem i logopedą. Syn jest stałym pacjentem kardiologów i endokrynologów – na wizyty do tych specjalistów (Zabrze i Koszalin) jeździmy 2-3 razy w miesiącu.

Jestem mamą, która samotnie wychowuję dwójkę dzieci, utrzymuję się z alimentów. Środki te nie wystarczają na pokrycie wszystkich kosztów leczenia.

Mój synek małymi kroczkami robi postępy, ma szansę na lepszą przyszłość dzięki Państwa pomocy.

Agnieszka Polańska, mama Czarka.

Wszystkie osoby i instytucje, które zechcą wesprzeć rehabilitację i leczenie Czarka prosimy o przekazywanie darowizn na konto Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom – organizacji pożytku publicznego w Banku Millenium SA nr:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382
a także o przekazanie 1% 
zawsze z dopiskiem: „Dla Czarka Polańskiego”.

Darczyńcom serdecznie dziękujemy w imieniu Czarka i jego mamy.

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony