Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Kasia Michałowska

Kasia (woj. lubuskie) urodziła się 11 lutego 2004 roku. Od urodzenia choruje na bardzo rzadką chorobę „Zespołu Beana”. Choroba ta powoduje u Kasi powstawanie różnorodnych naczyniaków na powierzchni całego ciała oraz wewnątrz organizmu tj. w żołądku, w jelicie cienkim, w jelicie grubym, w trzustce, w wątrobie, w śródpiersiu przy serduszku i w powłokach brzusznych.

Od kilku lat Kasia jest pacjentką wielu klinik i różnorodnych oddziałów specjalistycznych w całej Polsce. Dziewczynka uczęszcza do Szkoły Podstawowej i Państwowej Szkoły Muzycznej gdzie udoskonala swoją największą pasję – grę na skrzypcach.

Niestety na chorobę na którą cierpi Kasia nie wynaleziono jeszcze lekarstwa.

Przy życiu Katarzynę trzyma muzyka. Grając, a od niedawna również śpiewając, zapomina o cierpieniach, lekarzach i lekach. Z niej czerpie siłę i radość, to jej najlepsza terapia.

Rodzina utrzymuje się z pracy mamy Kasi oraz zasiłku opiekuńczego. Poza Kasią w rodzinie jest jeszcze troje dzieci.

Miesięczne koszty leczenia oraz rehabilitacji dziewczynki wynoszą około 1000 zł i przekraczają możliwości finansowe rodziny.

Wszystkie osoby i instytucje, które zechcą wesprzeć Kasię i jej rodzinę prosimy o przekazywanie darowizn na konto Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom, ul. Balkonowa 3/ 36, 03-329 Warszawa – organizacji pożytku publicznego w Banku Millennium SA nr:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382
a także o przekazanie 1%
zawsze z dopiskiem: „Dla Kasi Michałowskiej”

Dziękuję Jan Michałowski – tata Kasi.

 

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony