Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Natalka Ginibor

Natalka_Ginibor_72

Zwracamy się o pomoc dla naszej córki Natalii Ginibor (woj. lubuskie), która urodziła się w Zgorzelcu 09.08.2012 roku w 37 tygodniu ciąży.

Natalka od urodzenia ma stwierdzony albinizm, słabo widzi – ma oczopląs, jest nadwrażliwa na hałas. Po upływie roku zdiagnozowano u naszej córeczki autyzm wczesnodziecięcy a w 2014 padaczkę objawową, która zmieniła się w toniczno-kloniczną uogólnioną.

Nasza córcia jest cofnięta umysłowo i ma niedorozwój psycho-ruchowy. Pomimo swojego wieku tylko raczkuje i gaworzy. Z powodu autyzmu zamyka się we własnym świecie.

Natalka uczęszcza na zajęcia rehabilitacyjne i logopedyczne do tutejszego ośrodka wspomagania rozwoju dziecka w Lubsku. Zaplanowany jest również wyjazd do szczecińskiej kliniki wzroku. Będzie miała badanie oczu związane z wadą oczopląsu i niedowidzenia. Uczęszczamy również do lekarza neurologa, który leczy padaczkę w Nowej Soli.
Chcemy prosić o zbiórkę pieniędzy na wyjazdy do lekarzy-specjalistów, na rehabilitację i turnusy związane z autyzmem (koszt takiego turnusu to 5000 złotych).

Utrzymujemy się z renty żony, zasiłku rodzinnego a ja jako ojciec (bezrobotny) opiekuję się córką i pobieram zasiłek pielęgnacyjny. Nie mamy własnego mieszkania tylko wynajmujemy stancję. Pieniądze starczają tylko na opłaty związane z wynajmem, rachunkami bieżącymi i utrzymaniem rodziny. Dlatego nie jesteśmy w stanie zaoszczędzić na turnusy i wyjazdy na rehabilitację, stąd nasza prośba o pomoc.

Z poważaniem Barbara i Sylwester Ginibor – rodzice Natalki

Wszystkie osoby i instytucje, które zechcą wesprzeć Natalkę prosimy o przekazywanie darowizn na konto Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie – OPP
w Banku Millennium SA
nr: 05 1160 2202 0000 0000 6763 3382 
a także o przekazanie 1% 
zawsze 
z dopiskiem
„Dla Natalki Ginibor”.
Darczyńcom serdecznie dziękujemy w imieniu Natalki i jej rodziny.

Można również pomóc rozpowszechniając plakaty z apelem o pomoc dla Natalki (do pobrania >>>TU<<<)

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony