Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Nikodem Murek

Nikodem_Murek2

Nikodem (woj. dolnośląskie) urodził się w 2007 roku jako wcześniak z wrodzoną wadą serca i wrodzoną wadą zarośnięcia dróg żółciowych. Przeszedł dwie operacje, w tym rodzinny przeszczep wątroby w wieku 9 m-cy. Dziś wymaga stałej opieki lekarskiej, przyjmowania leków i zakupu nierefundowanych szczepionek i kontroli w wielu poradniach specjalistycznych.: Poradni Chorób i Transplantacji Wątroby w Centrum Zdrowia Dziecka oddalonej o 500 km od miejsca zamieszkania, Kardiologicznej, Dermatologicznej (atopowe zapalnie skóry), Laryngologicznej (przerost migdałków, przewlekle zapalenie błon śluzowych nosa i gardła), Logopedycznej, Psychologicznej itd. Do końca życia musi przyjmować leki przeciwkoodrzutowe obniżające jego odporność. Narażony jest przez to na częste infekcje i skutki uboczne zażywania w/w leków.

Samotnie wychowuję syna – nie pracuję, opiekuję się nim. Pobieram świadczenie pielęgnacyjne. Zakup leków i koszty dojazdów do Centrum Zdrowia Dziecka są dla nas znacznym obciążeniem finansowym, dlatego też zwracam się do Państwa o pomoc w leczeniu syna.
Magdalena Jarosz – mama Nikodema

Wszystkie osoby i instytucje, które zechcą pomóc Nikodemowi proszone są o przekazywanie darowizn na konto Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie – OPP
w Banku Millennium
nr: 05 1160 2202 0000 0000 6763 3382
a także o przekazanie 1% 
zawsze z dopiskiem: „Dla Nikodema Murka”.

Darczyńcom serdecznie dziękujemy w imieniu Nikodema i jego rodziny.

Możesz pomóc rozpowszechniając ulotkę z apelem

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony