Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Oskar Urbański

Oskar_Urbański

Oskar (woj. wielkopolskie) urodził się 05.01.2008 roku, jako dziecko słyszące. W tej chwili zmaga się z niedosłuchem nerwowo-czuciowym obustronnym. Stracił słuch w wieku dwóch lat, kiedy mowa rozwija się najbardziej, kiedy dziecko potrzebuje wielu bodźców do rozwoju. Nasz syn wtedy został pozbawiony “świata słuchania”. W tej chwili  jego mowa to zaledwie kilkanaście słów, typu: mama, tata, daj, tutaj…

Dni Oskara wypełnione są ciągła terapią słuchową i mozolną pracą. Marzeniem jest, aby chłopiec mógł uczęszczać do szkoły masowej, aby był samodzielny i radził sobie w życiu. W tym celu trzeba pokonać jeszcze wiele trudności.

Pomimo zmagań, Oskar jest wesołym, pogodnym dzieckiem. Nie daje poznać po sobie tego, co los mu podarował. Właśnie potrzebuje nowych aparatów słuchowych, które pomogą mu w codziennym funkcjonowaniu, niestety ich koszt wynosi 12000 złotych i tylko w części są refundowane. Kwota, którą trzeba dopłacić przekracza możliwości rodziny.

Prosimy o finansowe wsparcie.

Rodzice Oskara.

Wszystkie osoby i instytucje, które zechcą wesprzeć Oskara, proszone są o przekazywanie darowizn na konto Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie – organizacji pożytku publicznego w Banku Millennium nr:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382
a także o przekazanie 1% 
zawsze z dopiskiem „dla Oskara Urbańskiego”.

W imieniu Oskara i jego rodziny wszystkim Darczyńcom dziękujemy za pomoc.

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony