Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Pawełek Macias

Pawel_Macias

Pawełek Macias (woj. lubuskie) jest pod opieką fundacji od 2005 r. Urodził się w 2004 r. z poważnymi wadami wrodzonymi. Aby dziecko mogło przeżyć, przeprowadzono szereg skomplikowanych operacji. Wkrótce czekają go następne poprzedzane zabiegami rehabilitacyjnymi.

Paweł nie mówi i nie zgłasza potrzeb fizjologicznych, korzysta z nauczania indywidualnego w domu i pomocy logopedy. Najgorsze jest to, że nikt z lekarzy ani rehabilitantów nie daje gwarancji ani na postępy w rozwoju mowy, ani na pełną sprawnośc urologiczną. Mimo to mama, widząc zmiany jakie przynosi rehabilitacja, nie traci nadziei i dokłada wszelkich starań, aby podnieść sprawność chłopca. Obawia się, że jeśli tego zaniecha, Paweł nie będzie miał szans na choćby częściową samodzielność. 
Od śmierci taty w 2008 r. Pawełkiem samotnie zajmuje się jego mama. Ich sytuacja jest dramatyczna. Oboje bardzo liczą na Państwa pomoc. Bez niej przyszłość Pawełka jest niepewna. Miesięczne koszty okołomedyczne Pawła to kwota ok. 1000 zł.

Wszystkie osoby i instytucje, które zechcą pomóc Pawełkowi proszone są o przekazywanie darowizn na konto Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie –OPP
w Banku Millennium
nr: 05 1160 2202 0000 0000 6763 3382
a także o przekazanie 1% 
zawsze z dopiskiem:
„Dla Pawełka Maciasa”.

Darczyńcom w imieniu Pawełka i jego mamy serdecznie dziękujemy.

Możesz pomóc rozpowszechniając ulotkę z apelem

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony