Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Rafał Lewandowski

Rafał_Lewandowski1

Rafał (woj. dolnośląskie) urodził się w 2005 r. Jest dzieckiem autystycznym z dużym opóźnieniem rozwoju mowy i intelektualnym. Dziecko uczestniczy w terapii we wczesnym wspomaganiu rozwoju, hipoterapii, dogoterapii, psychomotoryce.

Zajęcia dają efekty, jednak, aby osiągnąć dalszy postęp, potrzebne są dalsze badania, terapie, pomoce dydaktyczne, które są płatne. Jedną z najpilniejszych terapii jest intensywna (5 razy w tygodniu) terapia logopedyczna. Bez niej dziecko pozostaje w swoim świecie, jego rozwój się zatrzymuje, podobnie z komunikacją z otoczeniem.

Razem z mężem wychowuję trójkę dzieci, w tym dwoje przewlekle chorych. Mąż jest bezrobotny, a naszym jedynym stałym miesięcznym dochodem są świadczenia pielęgnacyjne z OPS. Nasza sytuacja finansowa nie pozwala zapewnić Rafałowi wspomnianej terapii logopedycznej. Zwracam się do Państwa o pomoc finansową, bez której nie będziemy mogli zapewnić Rafałowi dalszego rozwoju.

Monika Lewandowska – mama Rafała.

Wszystkie osoby i instytucje, które zechcą pomóc Rafałowi proszone są o przekazywanie darowizn na konto Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie – organizacji pożytku publicznego w Banku Millennium nr:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382
a także o przekazanie 1% 
zawsze z dopiskiem: dla „Rafała Lewandowskiego”.

Darczyńcom serdecznie dziękujemy w imieniu Rafała i jego rodziny.

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony