Krztoń Miłosz

(woj. podkarpackie) urodził się w 2017 r. Cierpi na genetyczną chorobę (achondroplazja).

Wszystkie osoby i instytucje, które zechcą wesprzeć Miłosza, proszone są o przekazywanie darowizn na konto Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie – organizacji pożytku publicznego w Banku Millennium nr:

05 1160 2202 0000 0000 6763 3382 a także o przekazanie 1,5%  z dopiskiem „dla Miłosza Krztoń”.

W imieniu Miłosza i jego rodziny wszystkim Darczyńcom dziękujemy za pomoc.

 

Wpłać przez Przelewy24

Miłoszek Krztoń

Miłoszek mieszka z rodzicami i o pięć lat starszym bratem w województwie podkarpackim. Od urodzenia zmaga się z achondroplazją, nieuleczalną chorobą genetyczną, która charakteryzuje się zaburzeniami proporcji wzrostu. Wśród innych wyzwań, Miłoszek doświadcza problemów związanych z kifozą kręgosłupa oraz niestabilnością stawów kolanowych, co często prowadzi do zapaleń płuc ze względu na zwężenie klatki piersiowej.

 

Dzięki wsparciu specjalistów oraz systematycznej rehabilitacji, Miłoszek poczynił ogromne postępy. Jego chęć do życia i nieustępliwość pozwalają mu pokonywać przeszkody, które stawia przed nim choroba.

 

W kwietniu 2023 roku Miłoszek rozpoczął terapię lekiem Voxzogo w ramach procedury Ratunkowego Dostępu do Technologii Lekowych, co było możliwe dzięki refundacji tego leczenia. Po roku terapii, obserwujemy znaczącą poprawę – kości chłopca zaczęły rosnąć normalnie, co jest wielkim krokiem w kierunku poprawy jakości jego życia.

 

Mimo że lek jest refundowany, Miłoszek nadal potrzebuje regularnej, specjalistycznej rehabilitacji oraz częstych wizyt u różnych lekarzy specjalistów. Koszty związane z rehabilitacją, specjalistyczną opieką medyczną oraz dojazdami do ośrodków zdrowia są znaczne i ciągle rosną. Każdy dzień bez rehabilitacji to utracona szansa na lepsze jutro dla Miłoszka.

 

Dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie dla Miłoszka i jego rodziny w pokryciu kosztów leczenia, które nie są objęte refundacją. Wsparcie to jest kluczowe, by Miłoszek mógł kontynuować swoją terapię i rozwijać się tak, jak jego rówieśnicy.

 

Każdy gest, każda przekazana złotówka, to dla nas olbrzymia pomoc i światło nadziei na lepszą przyszłość Miłoszka. Rodzina dziękuje za dotychczasową pomoc i wierzy w dalsze wsparcie, które pozwoli Miłoszkowi iść przez życie z uśmiechem.

Kontakt

Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom

 

Biuro Fundacji
(tu ślij korespondencję)

ul. Radzymińska 326, lok. 231
05-091 Ząbki/k. Warszawy

 

Siedziba rejestracyjna Fundacji
(dane wyłącznie do faktur

prosimy nie przesyłać korespondencji)
ul. Balkonowa 3/36
03-329 Warszawa
NIP 524-24-46-570

 

 22 614 15 28

pon-pt: 9:30 do 14:30

fundacja@pomocdzieciom.eu
Numer rachunku bankowego:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382

Rozlicz PIT i przekaż 1,5 %