Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Pomoc przychodzi z różnych stron.

Utworzono: piątek, 1 grudnia 2017

Na pokładzie naszej Fundacji mamy w tej chwili 147 stałych, zdeklarowanych Podopiecznych. Są to dzieci w różnym wieku z bardzo różnymi schorzeniami, których nie da się wyleczyć “pastylką”. Trzeba im zapewnić kompleksowe wsparcie w diagnostyce, leczeniu, rehabilitacji i opiece. Dołączają do tej grupy Dzieci z nagłych wypadków polecone przez CZD, indywidualne, jednorazowe prośby o pomoc oraz wspieranie przez nas placówek medycznych w ich misji. Tych danych nie traktujemy jako “liczbę przypadków statystycznych”. Dla nas jest to liczba tragedii życiowych i problemów do rozwiązania.

Co możemy?
Co robimy?
Czym się zajmujemy?

Możemy utrzymywać stały kontakt z potrzebującymi, monitorować ich potrzeby i dokładać wszelkich sił, aby im sprostać. Możemy wydzwaniać do instytucji, przekopywać internet, zasypywać prośbami przedsiębiorców, celebrytów i korporacje. Możemy pisać pisma, publikować artykuły w mediach, występować o granty, nękać znajomych i zachęcać do pomocy całe nasze rodziny.

I każdego dnia właśnie to robimy. Dzięki tym zabiegom udaje nam się zdobywać środki na codzienne wydatki okołomedyczne naszych Podopiecznych.

Skąd pieniądze?

Wszystkie te nasze zabiegi byłyby jedynie kręceniem się za własnym ogonem, gdyby nie pozytywny odzew DARCZYŃCÓW. To Państwa datkom zawdzięczamy skuteczność naszych starań, spełnianie próśb o wsparcie i realizację potrzeb szpitali, chorych i ich opiekunów. To pomógł dedykowany nam 1% podatku dochodowego, o którym zdecydowaliście właśnie tak – na pomoc chorym dzieciom za pośrednictwem Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom.

Dziękujemy!

Dla nas liczy się każda złotówka, która wpływa na konto. Każdą traktujemy z równym szacunkiem, bo każda przybliża dziecko do zdrowia.

Jesteśmy również wdzięczni tym, którzy są naszymi ambasadorami w propagowaniu działalności Fundacji i poszukiwaniu darczyńców.

Gdybyśmy mieli poszukać przykładów, to z przyjemnością zaprezentujemy ostatni:
Kancelaria Adwokacka Pani adwokat Oxany Piątkowskiej z Warszawy pośredniczyła w przekazaniu ogromnej, jak na nasze warunki kwoty od anonimowego darczyńcy.

Pani Adwokat i jej zespół odszukali nas na życzenie klienta, który pragnął całkowicie bezinteresownie przekazać darowiznę  na rzecz chorych dzieci. 

Dziękujemy, że uznali nas Państwo za wiarygodnych, rzetelnych i zasługujących na taki gest.
Zapewniamy, że ofiarowane środki zostaną rozdysponowane z największa skrupulatnością.

Oby jak najwięcej osób i instytucji miało zrozumienie, możliwości i wolę pomagania takim organizacjom jak nasza.

Dziękujemy!

imagess

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony