Pomoc przychodzi z różnych stron.

Na pokładzie naszej Fundacji mamy w tej chwili 147 stałych, zdeklarowanych Podopiecznych. Są to dzieci w różnym wieku z bardzo różnymi schorzeniami, których nie da się wyleczyć „pastylką”. Trzeba im zapewnić kompleksowe wsparcie w diagnostyce, leczeniu, rehabilitacji i opiece. Dołączają do tej grupy Dzieci z nagłych wypadków polecone przez CZD, indywidualne, jednorazowe prośby o pomoc oraz wspieranie przez nas placówek medycznych w ich misji. Tych danych nie traktujemy jako „liczbę przypadków statystycznych”. Dla nas jest to liczba tragedii życiowych i problemów do rozwiązania.

Co możemy?
Co robimy?
Czym się zajmujemy?

Możemy utrzymywać stały kontakt z potrzebującymi, monitorować ich potrzeby i dokładać wszelkich sił, aby im sprostać. Możemy wydzwaniać do instytucji, przekopywać internet, zasypywać prośbami przedsiębiorców, celebrytów i korporacje. Możemy pisać pisma, publikować artykuły w mediach, występować o granty, nękać znajomych i zachęcać do pomocy całe nasze rodziny.

I każdego dnia właśnie to robimy. Dzięki tym zabiegom udaje nam się zdobywać środki na codzienne wydatki okołomedyczne naszych Podopiecznych.

Skąd pieniądze?

Wszystkie te nasze zabiegi byłyby jedynie kręceniem się za własnym ogonem, gdyby nie pozytywny odzew DARCZYŃCÓW. To Państwa datkom zawdzięczamy skuteczność naszych starań, spełnianie próśb o wsparcie i realizację potrzeb szpitali, chorych i ich opiekunów. To pomógł dedykowany nam 1% podatku dochodowego, o którym zdecydowaliście właśnie tak – na pomoc chorym dzieciom za pośrednictwem Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom.

Dziękujemy!

Dla nas liczy się każda złotówka, która wpływa na konto. Każdą traktujemy z równym szacunkiem, bo każda przybliża dziecko do zdrowia.

Jesteśmy również wdzięczni tym, którzy są naszymi ambasadorami w propagowaniu działalności Fundacji i poszukiwaniu darczyńców.

Gdybyśmy mieli poszukać przykładów, to z przyjemnością zaprezentujemy ostatni:
Kancelaria Adwokacka Pani adwokat Oxany Piątkowskiej z Warszawy pośredniczyła w przekazaniu ogromnej, jak na nasze warunki kwoty od anonimowego darczyńcy.

Pani Adwokat i jej zespół odszukali nas na życzenie klienta, który pragnął całkowicie bezinteresownie przekazać darowiznę  na rzecz chorych dzieci. 

Dziękujemy, że uznali nas Państwo za wiarygodnych, rzetelnych i zasługujących na taki gest.
Zapewniamy, że ofiarowane środki zostaną rozdysponowane z największa skrupulatnością.

Oby jak najwięcej osób i instytucji miało zrozumienie, możliwości i wolę pomagania takim organizacjom jak nasza.

Dziękujemy!

imagess

Kontakt

Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom

 

Biuro Fundacji
(tu ślij korespondencję)

ul. Radzymińska 326, lok. 231
05-091 Ząbki/k. Warszawy

 

Siedziba rejestracyjna Fundacji
(dane wyłącznie do faktur

prosimy nie przesyłać korespondencji)
ul. Balkonowa 3/36
03-329 Warszawa
NIP 524-24-46-570

 

 22 614 15 28

pon-pt: 9:30 do 14:30

fundacja@pomocdzieciom.eu
Numer rachunku bankowego:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382

Rozlicz PIT i przekaż 1,5 %