Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Przypominamy o 1% w Superstacji

Utworzono: sobota, 29 kwietnia 2017

Superstacja z naszym udziałem przypomina o ostatnim dzwonku przed rozliczeniem PIT. Jeszcze tylko dziś i jutro jest czas na wysłanie wypełnionego zeznania podatkowego:

telewizorek

http://www.superstacja.tv/wiadomosc/2017-04-29/rozlicza-twoj-pit-w-zamian-za-1-podatku/

Jeśli ktoś z Państwa do tej pory nie zdążył, to zachęcamy do bezpłatnego skorzystania z programu komputerowego, który ułatwi Państwu obliczenie należności. Wystarczy kliknąć w niebieski prostokąt na prawym marginesie każdej naszej podstrony. 

Jeśli rozliczają się Państwo sami, to proszę pamiętać o wpisaniu we właściwej rubryce naszego numeru KRS – 0000140007. Chcąc zadedykować pieniądze konkretnemu dziecku, albo na konkretne wydatki Fundacji, należy dwa okienka dalej wpisać cel szczegółowy – imię i nazwisko dziecka, lub na przykład: “karetka dla CZD” lub “cele statutowe fundacji”. Można też nic nie wpisywać. Obiecujemy, że o każdą złotówkę gospodarnie zadbamy.

To jest część podatku, która i tak zostanie potrącona z naszych dochodów. O wydaniu 1% tej kwoty możemy zadecydować sami. Nie zostawiajmy tego innym. Skorzystaj ze swojego prawa i wskaż, na co zostaną Twoje pieniądze. 

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony