Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Sara jest już po przeszczepie

Utworzono: środa, 25 maja 2016

Sara jest z nami w Fundacji od wielu lat. Przeszła operację serca, później przepukliny i wszyscy liczyli na to, że z jej zdrowiem będzie coraz lepiej. Niestety, współpracy odmówiła wątroba – przez to, że nie oczyszczała krwi z toksyn, organizm Sary był coraz bardziej zatruwany. 

Po latach leczenia farmakologicznego, staraniach lekarzy i całej rodziny zapadła decyzja o przeszczepie. Na szczęście dla Sary dość szybko znalazł się dawca i dziewczynka jest już po operacji. Ogromne emocje i paraliżująca niepewność towarzyszyły temu trudnemu zabiegowi. Dziś już wiadomo, że wszystko się udało i Sara niebawem będzie w domu.

Dziękujemy lekarzom i przede wszystkim Rodzinie Dawcy za ich poświęcenie i nadzieję.

sarab

Do pełni szczęścia brakuje rodzicom świadomości zapewnienia Sarze leków na terapię po przeszczepie. Do końca życia potrzebne będą leki immunosupresyjne (przeciw odrzutom). Początkowo wysokie ich dawki, w połączeniu z lekami, które Sara przyjmuje z powodu wszystkich swoich schorzeń, oznaczają wydatek prawie tysiąca złotych miesięcznie. Zwracamy się zatem o pomoc dla Sary.

Wszystkie osoby i instytucje, które zechcą wesprzeć Sarę, prosimy o przekazywanie darowizn na konto Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie – organizacji pożytku publicznego w Banku Millennium nr:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382
a także o przekazanie 1% 
zawsze z dopiskiem: „Dla Sary Bautembach”.

Darczyńcom serdecznie dziękujemy w imieniu Sary i jej rodziców.

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony