Światowy Dzień Ziemi

22 kwietnia każdego roku obchodzimy Światowy Dzień Ziemi, aby podkreślić znaczenie ochrony naszego środowiska naturalnego. W tym dniu, nasza fundacja dołącza do globalnej społeczności, akcentując pilną potrzebę dbania o naszą planetę dla przyszłych pokoleń. To dzień, abyśmy wszyscy zastanowili się nad naszym wpływem na Ziemię i zobowiązali się do trwałych zmian.

W ramach obchodów Światowego Dzień Ziemi, zachęcamy do głębokiej refleksji nad własnymi działaniami i ich wpływem na środowisko. Proste, ale skuteczne kroki, takie jak recykling, oszczędzanie wody, ograniczenie używania plastiku, czy korzystanie z transportu publicznego mogą przynieść znaczące korzyści dla naszej planety. Wspólne działania są kluczem do budowania zrównoważonej przyszłości.

Jako fundacja skupiająca się na zdrowiu i dobrostanie dzieci, zdajemy sobie sprawę, że również zdrowe środowisko jest kluczowe dla ich przyszłości. Dlatego w naszych codziennych działaniach wdrażamy różnorodne inicjatywy ekologiczne, mające na celu nie tylko ochronę natury, ale także edukację i wzrost świadomości ekologicznej wśród młodego pokolenia.

W duchu zrównoważonego rozwoju zachęcamy także do przekazywania odzieży używanej, która może jeszcze posłużyć innym. Przyjmujemy ubrania, które po odpowiednim przygotowaniu, zostaną przekazane osobom w potrzebie. Takie działania nie tylko pomagają ludziom, ale również przyczyniają się do zmniejszenia ilości odpadów i promują ideę recyklingu.

Dołącz do nas w tym ważnym dniu i każdego dnia, pamiętając, że każdy mały krok ma znaczenie. Dbajmy o naszą Ziemię i wspierajmy siebie nawzajem w dążeniu do lepszego jutra!

Kontakt

Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom

 

Biuro Fundacji
(tu ślij korespondencję)

ul. Radzymińska 326, lok. 231
05-091 Ząbki/k. Warszawy

 

Siedziba rejestracyjna Fundacji
(dane wyłącznie do faktur

prosimy nie przesyłać korespondencji)
ul. Balkonowa 3/36
03-329 Warszawa
NIP 524-24-46-570

 

 22 614 15 28

pon-pt: 9:30 do 14:30

fundacja@pomocdzieciom.eu
Numer rachunku bankowego:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382

Rozlicz PIT i przekaż 1,5 %