Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Wstępnie podsumowaliśmy rok – wiele Wam zawdzięczamy

Utworzono: środa, 5 lutego 2020

Dopiero, kiedy zbierze się w jeden dokument wszystkie pojedyncze refundacje, których w ciągu całego roku dokonaliśmy, widać skalę Waszej pomocy. Tak, Waszej, nie naszej, bo Fundacja jest tylko pośrednikiem w niesieniu wsparcia.  My Wasze dary “tylko” przekazujemy potrzebującym. Nie jest łatwo pozyskać Wasze zaufanie, więc tym bardziej doceniamy każdą przekazaną nam złotówkę. Dokładamy wszelkich starań, żeby była wydana w sposób jak najbardziej celowy, z rozwagą i oszczędnie.

Właśnie dokonaliśmy pierwszych, wstępnych rachunków.

Okazało się, że wspólnymi siłami przekazaliśmy jako bezpośrednią refundację wydatków okołomedycznych kwotę 310.480,- zł. W puli tych środków nie mieszczą się koszty prowadzonych przez nas akcji, ani wartość darowizn rzeczowych, które trafiły do naszych Podopiecznych. Suma nie uwzględnia również środków przekazanych w różnych formach instytucjom, z którymi współpracujemy (szpitalom, domom dziecka, świetlicom środowiskowym).

Pełne sprawozdanie, oczywiście, udostępnimy Państwu w terminach przewidzianych przepisami, zamieszczając je na stronie internetowej.

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony