Wystrojeni na nowy rok szkolny

Pewnego sierpniowego poranka jak zwykle zmagaliśmy się z codzienną porcją wyzwań w naszym fundacyjnym biurze, gdy do drzwi zapukał kurier i oświadczył: „Róbcie miejsce przywiozłem 35 kartonów!”. Te 35 kartonów zawierało przepiękną, nowiutką, pachnącą odzież, obuwie oraz drobne akcesoria, takie jak opaski, spinki, czapki i szaliki. Darowizna rzeczowa przekazana została przez firmę LPP S.A. właściciela takich marek jak Sinsay, Reserved, House oraz Mohito. Otrzymane dary były odpowiedzią na prośbę o wsparcie wysłaną do naszego Darczyńcy jeszcze przez wakacjami. 

I choć przez chwilę nasze biuro wyglądało jak magazyn w szwalni (patrz zdjęcie poniżej), to z uśmiechem na twarzach zabraliśmy się do pracy wiedząc jak radosny będzie odbiór naszych działań. Wszystkie dary skrupulatnie posegregowaliśmy, poukładaliśmy rozmiarami, zapakowaliśmy i wysłaliśmy do podopiecznych fundacji oraz ich rodzin. Powstało 30 paczek, a bezpośrednia pomoc pofrunęła aż do 50 osób. Dodatkową pomoc w formie odzieży w rozmiarach powtarzających się skierowaliśmy do Ośrodka Pomocy Społecznej w Ząbkach. Pani Kierownik urzędu zadeklarowała rozdysponowanie darów do najbardziej potrzebujących rodzin objętych patronatem OPS Ząbki.

Dzięki temu wsparciu dzieciaki mogą cieszyć się nowiutką odzieżą w czasie gdy jest ona najbardziej potrzebna, bo to właśnie po wakacjach okazuje się, że większość ubrań z szafy jakimś cudem skurczyła się podczas lata i ulubione spodnie zamiast do kostek sięgają do pół łydki.

Dziękujemy Firmie LPP S.A. za okazane wsparcie.

Powoli spływają do nas zdjęcia naszych podpieczonych, którzy są już wystrojonych lub właśnie otwierają swoją paczki.

Serce rośnie!

 

   

Kontakt

Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom

 

Biuro Fundacji
(tu ślij korespondencję)

ul. Radzymińska 326, lok. 231
05-091 Ząbki/k. Warszawy

 

Siedziba rejestracyjna Fundacji
(dane wyłącznie do faktur

prosimy nie przesyłać korespondencji)
ul. Balkonowa 3/36
03-329 Warszawa
NIP 524-24-46-570

 

 22 614 15 28

pon-pt: 9:30 do 14:30

fundacja@pomocdzieciom.eu
Numer rachunku bankowego:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382

Rozlicz PIT i przekaż 1,5 %