Załóż zbiórkę

Wiele osób i organizacji podejmuje wszelkie inicjatywy, aby zgromadzić środki na pomoc potrzebującym. W coraz szerszym zakresie pomaga nam w tym Facebook.

Już od jakiegoś czasu zaufane organizacje (a nie jest łatwo zdobyć certyfikat bezpieczeństwa od Facebooka!) mogą zamieścić na swoich profilach przycisk „Przekaż datek”. Wystarczy wejść na profil Fundacji (https://www.facebook.com/pomocdzieciom.eu/) odszukać przycisk i postępując zgodnie ze wskazówkami dokonać darowizny.

Przycisk łatwo odszukać. Jest tu:

datek

Od niedawna pojawiło się nowe narzędzie Facebooka, dzięki któremu

KAŻDY NA SWOIM PROFILU
MOŻE ZAŁOŻYĆ SWOJĄ ZBIÓRKĘ
NA WSKAZANĄ PRZEZ SIEBIE FUNDACJĘ.

To łatwiejsze niż przypuszczasz.

Kiedy klikniesz w trójkącik w prawym górnym rogu (tu gdzie wylogowujesz się ze strony), rozwinie się lista z wyborem aktywności, a wśród nich pozycja”Utwórz zbiórkę pieniędzy”:

zał zb fb

Kliknięcie w tę linijkę spowoduje, że pokaże Ci się okno z listą różnych organizacji uprawnionych do udziału w akcji. Wybierz z tej listy, albo wpisz w okienko na górze ramki właściwą fundację (oczywiście Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom !!!) i dalej wypełnij dane w kreatorze zbiórki – wyznacz kwotę jaką chcesz uzyskać i określ datę graniczną zbiórki. Gdy klikniesz „Dalej” będziesz mieć możliwość nadania Twojej zbiórce tytułu i opisania celu wraz z uzasadnieniem (dlaczego zbierasz pieniądze). Ostatnim etapem jest wybranie zdjęcia ilustrującego Twoją zbiórkę (standardowo pojawia się tu zdjęcie w tle profilu Fundacji). Kliknięcie w „Utwórz” opublikuje zbiórkę na Twojej tablicy.

Ale to nie koniec….

Żeby zbiórka miała skuteczniejszy przebieg, masz możliwość zaproszenia do niej swoich znajomych. Na prawym marginesie Twojej strony głównej masz do tego specjalne pole. Wybierz tych, na których można liczyć. 

zapr

Tak jak my i nasi Podopieczni liczą na Ciebie.

Załóż zbiórkę na Facebooku!!!

uzp

 

Kontakt

Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom

 

Biuro Fundacji
(tu ślij korespondencję)

ul. Radzymińska 326, lok. 231
05-091 Ząbki/k. Warszawy

 

Siedziba rejestracyjna Fundacji
(dane wyłącznie do faktur

prosimy nie przesyłać korespondencji)
ul. Balkonowa 3/36
03-329 Warszawa
NIP 524-24-46-570

 

 22 614 15 28

pon-pt: 9:30 do 14:30

fundacja@pomocdzieciom.eu
Numer rachunku bankowego:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382

Rozlicz PIT i przekaż 1,5 %