8 marca Dzień Kobiet

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet chcielibyśmy przekazać najserdeczniejsze życzenia dla Was wszystkich. Niech ten wyjątkowy dzień będzie okazją do świętowania nie tylko Waszej siły, ale także różnorodności ról, jakie pełnicie w życiu codziennym.

 

Dziękujemy Wam, Kochane Panie, za Waszą nieocenioną obecność w różnych sferach naszego życia – jako matki, partnerki, profesjonalistki, lekarki, nauczycielki, działaczki społeczne i wiele innych. Wasza wszechstronność i umiejętność równoczesnego radzenia sobie z różnymi wyzwaniami stanowią fundament naszego społeczeństwa.

 

Szczególne podziękowania kierujemy do matek, które z niesamowitą siłą i poświęceniem opiekują się dziećmi chorymi i niepełnosprawnymi. Wasza miłość i determinacja tworzą bezpieczne miejsce dla Waszych dzieci, stanowiąc jednocześnie wzór niezłomności dla nas wszystkich.

 

Życzymy Wam nie tylko spełnienia w Waszych codziennych zadaniach, ale także chwil refleksji i zasłużonego wypoczynku. Niech każda z Was znajdzie czas na celebrowanie swoich osiągnięć oraz docenianie unikalności swojej roli w życiu i społeczeństwie.

 

Niech Dzień Kobiet będzie dla Was również dniem podziękowań i uznania za Wasze zaangażowanie w szlachetne cele. Życzymy Wam nieustającej radości z niesienia pomocy, spełnienia w każdej chwili wsparcia udzielanego dzieciom i ich rodzinom, a także głębokiego zadowolenia z uczestnictwa w tworzeniu lepszego świata dla najmłodszych.

 

Z radością i szacunkiem składamy Wam najlepsze życzenia.

Kontakt

Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom

 

Biuro Fundacji
(tu ślij korespondencję)

ul. Radzymińska 326, lok. 231
05-091 Ząbki/k. Warszawy

 

Siedziba rejestracyjna Fundacji
(dane wyłącznie do faktur

prosimy nie przesyłać korespondencji)
ul. Balkonowa 3/36
03-329 Warszawa
NIP 524-24-46-570

 

 22 614 15 28

pon-pt: 9:30 do 14:30

fundacja@pomocdzieciom.eu
Numer rachunku bankowego:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382

Rozlicz PIT i przekaż 1,5 %