Akcja Kredka zamiast kwiatka

Hołdując zasadzie, że „szczęście się mnoży, kiedy się je dzieli” chcielibyśmy prosić, aby w dniu swojego ślubu Pary Młode podzieliły się swoim szczęściem z naszymi podopiecznymi.

Zwracamy się z propozycją przyłączenia do akcji pn.

“Kredka zamiast kwiatka”

W ramach tej akcji prosimy, aby Pary Młode w dniu swojego ślubu zrezygnowały z sybilicznego kwiatka, który po tygodniu znajdzie się w koszu, a w zamian zaproponowali swoim gościom weselnym zakup drobnych artykułów szkolnych. Z wielką radością przyjmiemy, a następnie przekażemy dzieciom potrzebującym artykuły takie jak: kredki, flamastry, długopisy, ołówki, farby, plastelinę, zeszyty, bloki, papiery kolorowe oraz inne przybory szkolne. Miłym akcentem będą również pluszaki oraz drobne zabawki.

Takie wyprawki szkolone będą dużą pomocą dla rodzin, które na co dzień z powodu choroby dziecka zmagają się z niedostatkiem. Wśród naszych podopiecznych są dzieci chore i niepełnosprawne z ubogich rodzin, którym ze wszystkich sił pomagamy w leczeniu i rehabilitacji refundując leki, wózki, protezy, aparaty słuchowe, turnusy rehabilitacyjne, a nawet specjalne diety. Mamy w tej chwili pod stałą opieką 170 dziewczynek i chłopców, a wciąż przybywa nowych. O ich nieszczęściu, a także o naszych działaniach mogą Państwo przeczytać na innych naszych stronach. W zakładce „Podopieczni” są opisane historie, choroby i potrzeby każdego dziecka.

Gorąco zachęcamy, aby Pary Młode oraz ich bliscy wzięli udział w akcji.

W zamian oferujemy Państwu wdzięczność naszą oraz naszych podopiecznych oraz sympatyczną wzmiankę w obrębie naszych stron.

Mając nadzieję, że nie pozostaną Państwo obojętni na naszą prośbę pozostajemy z wyrazami szacunku i życzymy na nowej drodze życia samych szczęśliwych dni.

Kontakt

Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom

 

Biuro Fundacji
(tu ślij korespondencję)

ul. Radzymińska 326, lok. 231
05-091 Ząbki/k. Warszawy

 

Siedziba rejestracyjna Fundacji
(dane wyłącznie do faktur

prosimy nie przesyłać korespondencji)
ul. Balkonowa 3/36
03-329 Warszawa
NIP 524-24-46-570

 

 22 614 15 28

pon-pt: 9:30 do 14:30

fundacja@pomocdzieciom.eu
Numer rachunku bankowego:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382

Rozlicz PIT i przekaż 1,5 %