Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Bezpieczna podróż w nowym foteliku.

Utworzono: czwartek, 21 września 2017

Nasza królewna Milenka dostała nowy tron.
Nie jest to złote krzesło wyściełane aksamitem, tylko bardzo potrzebny, nowy fotelik samochodowy. Zawdzięczamy go Pani Sylwii z Lesznowoli, której serdecznie dziękujemy za jej piękne dary.

Milenka ma końsko-szpotawe stópki. Nie może chodzić i pomimo kilku zabiegów operacyjnych i intensywnej rehabilitacji nadal cierpi. Wszystkiemu winna agresywna artogrypoza, z którą wszyscy walczymy. To choroba, która wywołuje przykurcze mięśni. U Milenki tak silne, że deformują jej nóżki i rączki.

Dziewczynka regularnie składa wizyty w odległym Krakowie. To w tamtejszym szpitalu ma nadzorowany tok terapii. Dojazd tam to prawdziwa wyprawa. Teraz będzie przebiegał wygodnie i bezpiecznie. Rodzice dziewczynki odetchnęli, a dziewczynka cieszy się z prezentów. Oprócz fotelika dostała też ubranka i zabawki. To był w jej domu wieczór pełen radości. Zobaczcie zdjęcia – Milusia popłakała się z emocji.

Ogromne podziękowania dla wszystkich osób, które dostarczają do nas swoje dary. To dzięki Wam możemy nieść radość potrzebującym.
Niech Wasze dobro wróci do Was podwójnie!

MIliusia 2

Milusia

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony