Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Na własnych nogach

Utworzono: czwartek, 22 sierpnia 2019

Kiedy patrzy się na szczęście w oczach chorego dziecka, to własne zachodzą łzami.

Dzięki hojności Darczyńców dziś wielkim szczęściem cieszy się Milenka. Cały czas uwięziona w ortezach, noszona na rękach lub przemieszczająca się na pupie, dziś samodzielnie ruszyła w świat.
Milusia dostała chodzik-pionizator. Zyskała wolność i swobodę. Teraz trudno za nią nadążyć. Chce być w pięciu miejscach na raz. Wejdzie w każdy kącik, zwiedzi całą okolicę. Jeszcze ma problem z pokonaniem progów, ale powili i z tymi przeszkodami zacznie sobie radzić sprawnie. Mały Pershing śmiga z prędkością światła, aż furczy.
 
Przeszczęśliwa jest również jej mama, a nam serce rośnie.
Witam. Chciałabym bardzo podziękować wraz z Mileną Wam oraz ludziom o dobrych sercach, że mogliśmy zakupić tak świetny sprzęt dla córki. Za każdym razem, gdy Milenka zaczyna w nim spacerować, dążyć sama do upatrzonego przez siebie celu, łzy się same cisną mi do oczu, gdy powtarza słowa: “Zobacz, mamusiu, jestem duża i umiem sama chodzić”.
Dziękujemy jeszcze raz!!!
 
 
 
Drodzy Darczyńcy, dziękujemy za uśmiech Milenki!
Prosimy, bądźcie z nami i wspierajcie nasze starania, aby w domach innych dzieci również mogła zagościć radość.
Jeśli ktoś z Państwa zechce wesprzeć Milenkę albo jej kolegów z Fundacji, prosimy o przekazywanie darowizn na konto w Banku Millennium nr:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382
 
PS
Zachęcamy do przeczytania artykułu o Milence i jej rodzinie w tygodniku “Chwila dla Ciebie” to numer z 14 sierpnia 2019 roku. 

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony