Nadzieja dla Miłoszka-rok z Voxzogo

Rok temu, w kwietniu 2023, rozpoczęła się nowa era w życiu naszego podopiecznego Miłoszka Krztonia. Dzięki determinacji jego rodziny, Miłoszek jako jeden z pierwszych pacjentów w Polsce rozpoczął terapię innowacyjnym lekiem Voxzogo. Jest to przełomowy moment nie tylko dla Miłoszka, ale także dla wszystkich, którzy borykają się z tą rzadką chorobą – achondroplazją. Voxzogo to obecnie jedyny lek na świecie dedykowany tej specyficznej przypadłości, dającym nadzieję na lepsze jutro.

Z radością obserwujemy, jak terapia przynosi pozytywne zmiany. Po roku regularnego stosowania leku, rodzina Miłoszka dostrzega znaczącą poprawę – kości chłopca zaczęły rosnąć w normalnym tempie, co jest wielkim krokiem ku lepszemu zdrowiu i jakości życia. To ogromny sukces i promyk nadziei dla wszystkich, którzy zmagają się z podobnymi wyzwaniami.

Anna Krztoń, mama Miłoszka, dzieli się swoimi przemyśleniami i nadziejami związanymi z terapią: „Rozpoczęcie terapii Voxzogo było dla nas światełkiem w tunelu. Teraz, po roku, widzimy, jak nasz syn rośnie i rozwija się, definiując na nowo możliwości, jakie przed nim stoją. Mamy nadzieję, że ta terapia będzie trwała tak długo, jak tylko Miłoszek będzie jej potrzebował”.

Fundacja, dzięki wsparciu darczyńców jest dumna, że mogła choć w niewielkim stopniu przyczynić się do tak ważnego etapu w leczeniu Miłoszka. Jesteśmy zobowiązani do dalszego wspierania Miłoszka i jego rodziny w każdy możliwy sposób.

Jak możesz pomóc Miłoszkowi?

Miłosz nadal potrzebuje Twojego wsparcia, aby kontynuować swoją terapię i cieszyć się lepszą przyszłością. Zachęcamy wszystkich do wspierania Miłoszka poprzez:

  • Przekazanie 1,5% podatku na cel szczegółowy: W deklaracji podatkowej możesz przekazać 1,5% swojego podatku na rzecz Miłosza Krztonia. To prosty sposób, by wesprzeć jego terapię bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. W Pit-cie wpisz KRS 0000140007 oraz cel szczegółowy: „Miłosz Krztoń”
  • Darowizny z dopiskiem „Miłosz Krztoń”: Możesz również przekazać darowiznę bezpośrednio na konto bankowe fundacji (05 1160 2202 0000 0000 6763 3382) z dopiskiem „Miłosz Krztoń”. Każda kwota ma znaczenie i pomaga pokryć koszty leczenia, rehabilitacji oraz niezbędnych środków medycznych.
  • Wsparcie poprzez stronę Miłosza: Zachęcamy do odwiedzenia strony Miłosza, gdzie można dowiedzieć się więcej o jego historii oraz przekazać wsparcie poprzez platformę – pomocdzieciom.eu/…dopieczni/krzton-milosz

Twoje wsparcie może zrobić ogromną różnicę w życiu Miłoszka i jego rodziny. Wspólnie możemy pomóc mu w walce o lepsze jutro. Dziękujemy wszystkim, którzy już wsparli naszą misję i zachęcamy innych do dołączenia do naszej wspólnoty darczyńców. Razem tworzymy przyszłość, w której każde dziecko ma szansę na pełnię zdrowia i szczęścia.

Nasza misja trwa, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania i możliwości do pomocy. Dziękujemy wszystkim, którzy są częścią tej wyjątkowej społeczności – razem możemy robić wielkie rzeczy dla dzieci takich jak Miłoszek.

 

                                                                        

Kontakt

Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom

 

Biuro Fundacji
(tu ślij korespondencję)

ul. Radzymińska 326, lok. 231
05-091 Ząbki/k. Warszawy

 

Siedziba rejestracyjna Fundacji
(dane wyłącznie do faktur

prosimy nie przesyłać korespondencji)
ul. Balkonowa 3/36
03-329 Warszawa
NIP 524-24-46-570

 

 22 614 15 28

pon-pt: 9:30 do 14:30

fundacja@pomocdzieciom.eu
Numer rachunku bankowego:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382

Rozlicz PIT i przekaż 1,5 %