Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Julia Gola

Juleczka (woj. podkarpackie) przyszła na świat w listopadzie 2018 roku w Bytomiu.

Ta kruszynka nacierpiała się jeszcze zanim się urodziła. Przez swoje krótkie życie spędziła więcej czasu w gipsach niż bez nich i jej cierpieniom nadal końca nie widać.

Już w łonie matki przeszła swoją pierwszą poważną operację zamknięcia przepukliny oponowo-rdzeniowej. Julcia urodziła się z wadą  układu nerwowego, której następstwem jest wodogłowie, stopa końsko – szpotawa, pęcherz neurogenny, niedowład kończyn dolnych.

W związku z wadą stopy miała założone 4 jednotygodniowe gipsy korygujące stopę, następnie przeszła zabieg podcięcia ścięgna Achillesa, po którym znów założono jej gips na 3 tygodnie. Po ściągnięciu gipsu wymaga zakupu ortez korekcyjnych stóp. Miała również przetaczaną krew.

W związku z tym musi być pod stałą opieką wielu specjalistów, co wiąże się z częstymi wyjazdami i dużymi kosztami. Mieszkamy daleko od ośrodków medycznych, które dają nam pomoc, więc dojazdy są dla nas i uciążliwe i kosztowne.

Juleczka wymaga również przyjmowania stałych leków oraz zastosowania środków medycznych, jest już rehabilitowana metodą Vojty i Bobath – koszt jednej wizyty wynosi od 80 zł do 120 zł.

Jej przyszłość i samodzielne funkcjonowanie w społeczeństwie  zależy od intensywnej rehabilitacji i zaopatrzenie w sprzęt ortopedyczny.

Dlatego prosimy o wsparcie finansowe, które pomoże leczyć i rehabilitować Julkę tak, aby mogła w przyszłości w być samodzielna.

Wszystkie osoby i instytucje, które zechcą wesprzeć Julię prosimy o przekazywanie darowizn na konto Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie – OPP
w Banku Millennium
nr: 05 1160 2202 0000 0000 6763 3382
a także o przekazanie 1%
KRS 0000140007
zawsze 
z dopiskiem: „Dla Julii Gola”.

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony