Rozlicz PIT online i pomóż dzieciom

Rozliczenie podatkowe to obowiązek, który zawsze wiąże się z pewnymi formalnościami oraz wymaga poświęcenia odrobiny wolnego czasu. Dziś jednak można skrócić i ułatwić sobie ten proces, przy okazji pomagając potrzebującym! Wystarczy złożyć PIT 2022 online, wykorzystując do tego program, który wszystkich niezbędnych obliczeń dokona automatycznie. Przygotowaliśmy takie bezpłatne narzędzie. Dzięki niemu rozliczanie PIT przez Internet jest proste, wygodne i bezpieczne.

Do kiedy trzeba złożyć PIT za 2022 rok?

W Polsce złożenie zeznania podatkowego (PIT) jest obowiązkiem każdego podatnika, który w danym roku podatkowym osiągnął dochód. Termin składania zeznań podatkowych ustalany jest co roku przez Ministerstwo Finansów. W 2023 roku termin składania PIT-ów za 2022 r. to 2 maja.

W Polsce istnieją różne sposoby złożenia zeznania podatkowego. Najprostszym i najwygodniejszym rozwiązaniem jest składanie deklaracji przez Internet, wykorzystując specjalny program do rozliczania PIT 2022. Istnieje również możliwość złożenia zeznania podatkowego tradycyjną drogą, czyli za pośrednictwem formularza papierowego, który dostarcza się do urzędu skarbowego osobiście lub pocztą.

Czym jest program do rozliczania PIT za 2022 rok?

Nasza Fundacja przygotowała specjalny program do PIT 2022, który pozwala jednocześnie przekazać 1,5% podatku na rzecz pomocy chorym dzieciom. Narzędzie to działa online i jest całkowicie bezpłatne. Korzystanie z niego nikomu nie powinno sprawić trudności – przez cały proces rozliczania podatków przeprowadzamy krok po kroku. Nie trzeba znać się na księgowości, prawie czy finansach. Program jest intuicyjny w obsłudze. Pozwala na pełne rozliczanie PIT przez Internet – najpierw wypełnia się formularz, a następnie wysyła gotowy plik online do odpowiedniego urzędu skarbowego.

Warto podkreślić, że nasz program umożliwia skorzystanie z wszystkich form rozliczenia, np. bez względu na to, czy ktoś rozlicza się samodzielnie, czy z małżonkiem. Obejmuje również wszystkie rodzaje opodatkowania i zatrudnienia. Ponadto program do rozliczania PIT za 2022 automatycznie podpowiada o możliwości uzyskania ulgi, więc z łatwością można wybrać wszystkie dostępne opcje obniżenia podatków.

Bezpłatny program do PIT za 2022 rok dostępny jest na stronie: PIT 2022.

Dlaczego warto zdecydować się na rozliczanie PIT przez Internet?

Korzystanie z programu do rozliczania PIT ma wiele zalet. Po pierwsze, to wygodna i szybka forma rozliczenia podatku. Nie musimy już pamiętać o wypełnianiu skomplikowanych formularzy oraz czekać w urzędowych kolejkach. Nie trzeba także płacić księgowej. Wystarczy uruchomić program do PIT 2022 i wprowadzić swoje dane.

Nasze narzędzie umożliwia automatyczne wypełnienie niektórych pól, dzięki czemu unikamy pomyłek i błędów, często popełnianych w tradycyjnej formie rozliczenia. Ponadto podpowiada rozwiązania, które można uwzględnić, aby obniżyć podatek.

Rozliczanie PIT przez Internet powinno być także w 100% bezpieczne. Nasz program został zaprojektowany w taki sposób, aby użytkownicy mogli korzystać z niego bez obaw o utratę danych osobowych.

Jak przekazać 1,5% podatku PIT online za 2022 chorym dzieciom?

W tym roku na rzecz OPP można przekazać 1,5% swojego podatku. Nasz program do rozliczania PIT za 2022 rok umożliwia wygodne korzystanie z tego rozwiązania. W sposób automatyczny wypełni niezbędne rubryki. Dzięki temu część podatku trafi nie do fiskusa, a na pomoc chorym dzieciom. Zachęcamy do tego, by rozliczyć swój PIT za 2022 r. w bezpłatnym programie online i tym samym wesprzeć potrzebujące maluchy!

Kontakt

Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom

 

Biuro Fundacji
(tu ślij korespondencję)

ul. Radzymińska 326, lok. 231
05-091 Ząbki/k. Warszawy

 

Siedziba rejestracyjna Fundacji
(dane wyłącznie do faktur

prosimy nie przesyłać korespondencji)
ul. Balkonowa 3/36
03-329 Warszawa
NIP 524-24-46-570

 

 22 614 15 28

pon-pt: 9:30 do 14:30

fundacja@pomocdzieciom.eu
Numer rachunku bankowego:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382

Rozlicz PIT i przekaż 1,5 %