Słuchać jak trawa rośnie

Co prawda mamy jesień i tym trudniej usłyszeć, że rośnie, ale Mikołaj twierdzi, że teraz słyszy wszystko. A wszystko to dzięki Darczyńcom, którzy przyczynili się do zakupu zestawu wspomagającego słyszenie ROGER.

slyszenie

Jest to takie urządzenie, które wspomaga aparat słuchowy w trudnych sytuacjach akustycznych. Spośród wielu szumów wychwytuje i wzmacnia mowę ludzką. 

Dla osób mających dobry słuch odróżnienie wymawianych słów nie stanowi żadnego problemu. Inaczej przedstawia się słyszenie wspomagane elektroniką. Nakładające się dźwięki (pomruk ulicy, praca pralki, awantura sąsiadów, grające radio) zlewają się w jedną kakofonię. Zakłóca to właściwą analizę odgłosów otoczenia.

Zestaw wspomagający słyszenie ułatwia osobie niedosłyszącej uporządkowanie tego zgiełku. Dzięki zastosowaniu zestawu Mikołaj znacznie lepiej radzi sobie w przedszkolu. Spośród szurania kapci, szelestu kartek, klikania klocków i brzęku pokrywek dobiegającego z kuchni, teraz Mikołaj odróżnia głos pani, od razu reaguje na polecenia i wie, kiedy koledzy zwracają się do niego z jakąś bardzo pilną sprawą. A pilnych spraw między kolegami w „zerówie” jest bardzo dużo – jak to w „zerówie”.

Przesyłamy wszystkim Darczyńcom ukłony i słowa wdzięczności od Rodziców Mikołaja. Sami również przyłączamy się do podziękowań.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób które pomogły w zbiórce pieniążków na system wspomagający słyszenie „FM”dla naszego Syna Mikołaja. Jesteśmy bardzo Państwu  wdzięczni za pomoc i z całego serca bardzo mocno dziękujemy.

Ewelina i Łukasz Perlińscy

mikolaj

Zakup urządzenia nie rozwiązuje wszystkich problemów Mikołaja. Nadal chłopcu potrzebna będzie rehabilitacja logopedyczna, pedagogiczna, ruchowa, dlatego nadal liczymy na Państwa wsparcie.

Wszystkie osoby i instytucje, które zechcą pomóc Mikołajowi proszone są o przekazywanie darowizn na konto Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie – OPP w Banku Millenium nr:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382
a także o przekazanie 1% 
zawsze z dopiskiem: „Dla Mikołaja Perlińskiego”.

Darczyńcom serdecznie dziękujemy w imieniu Mikołaja i jego rodziców.

Kontakt

Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom

 

Biuro Fundacji
(tu ślij korespondencję)

ul. Radzymińska 326, lok. 231
05-091 Ząbki/k. Warszawy

 

Siedziba rejestracyjna Fundacji
(dane wyłącznie do faktur

prosimy nie przesyłać korespondencji)
ul. Balkonowa 3/36
03-329 Warszawa
NIP 524-24-46-570

 

 22 614 15 28

pon-pt: 9:30 do 14:30

fundacja@pomocdzieciom.eu
Numer rachunku bankowego:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382

Rozlicz PIT i przekaż 1,5 %