Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Trudno nadążyć

Utworzono: środa, 5 października 2016

Wojcieszek ma dwa latka i wszystko wskazywało na to, że może nie chodzić. Jego ciałko było słabe, rozwijało się nierównomiernie, a lekarze rozkładali ręce. Diagnozy jako takiej nadal nie ma. Nikt nie potrafi nazwać choroby Wojtka. Mówi się o niej “niedorozwój psychofizyczny”. Faktycznie, zarówno tężyzna fizyczna, jak i psychika chłopca rozwija się wolniej, niż u rówieśników.

Okazuje się, że można temu zaradzić. 

Wojtuś wrócił z turnusu rehabilitacyjnego w Niedrzwicy, na którym bardzo intensywnie ćwiczył. Dla niego to nie była sala gimnastyczna, tylko sala tortur. Był przy tym bardzo dzielny i wytrwale powtarzał z rehabilitantami wszystkie ćwiczenia. Ze wszystkich zabiegów, jakim był poddany najbardziej polubił hipoterapię. Koń został jego przyjacielem, a efekty ich współpracy i wszystkich pozostałych wysiłków można zobaczyć na filmiku zamieszczonym poniżej.

Nie byłoby tak radosnych wiadomości, gdyby nie zaangażowanie darczyńców.
To dzięki Państwa pomocy nasz mały bohater postawił swój pierwszy w życiu krok.
To darowizny ludzi o wielkich sercach umożliwiły Wojtkowi uczestniczenie w turnusie rehabilitacyjnym. To dzięki Wam na twarzach rodziców Wojcieszka zagościł uśmiech.
To Wam Mama zawdzięcza łzy…, tym razem łzy szczęścia.

Dziękujemy!!!

 

 

Wojtek nadal walczy o swoją sprawność, swoje zdrowie i swój rozwój. Nadal będzie potrzebował Państwa pomocy w kontynuowaniu rehabilitacji.
Odwdzięczy się stawianiem kolejnych kroków.

Wszystkie osoby i instytucje, które zechcą wesprzeć Wojtusia, prosimy o przekazywanie 1% i/lub darowizn na konto Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie – OPP
w Banku Millennium
nr: 05 1160 2202 0000 0000 6763 3382
z dopiskiem: „Dla Wojciecha Syperek”.

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony