Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Wiosna na rowerze

Utworzono: poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Po czym poznać, że jest wiosna?

Po tym, że na trasach pojawili się pierwsi rowerzyści. Od kilku dni dołączyła do nich nasza Iwona. Śmiga jak prawdziwy pogromca szos na swoim nowym bicyklu.

iwona rower

Iwona nie widzi, ale nie musi się przejmować swoją niepełnosprawnością przy okazji wycieczek rowerowych, bowiem pedałuje na tandemie. Najlepiej jeździ jej się z tatą. Ma przy nim poczucie bezpieczeństwa i darzy go pełnym zaufaniem. 

Rower dla Iwony to nie tylko przyjemność samej jazdy, ale również szybkie i sprawne przemieszczanie się po mieście. W miejscu, w którym mieszkają transport publiczny jest bardzo ograniczony. Teraz, dzięki rowerowi będzie mogła odwiedzać odleglejsze zakątki, a droga do szkoły minie bez problemu. 

Bardzo ważne jest również to, że podróże dla Iwony będą teraz także formą rehabilitacji. Zamiast kręcić w miejscu na trenażerach będzie się wzmacniać w terenie, wśród przyrody i na świeżym powietrzu.

Jeszcze jedno udogodnienie cieszy całą rodzinę. Już nie trzeba będzie czytać Iwonie na głos, bowiem otrzymała skutecznie działającą lupę. Ten przyrząd bardzo pomoże w nauce.

Iwona lupa

Dziękujemy Darczyńcom za ich udział w niesieniu pomocy dla Iwonki. Wszystkie te  urządzenia pomogą jej w usamodzielnianiu się i ułatwią życie.

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony