Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Szymon Wawrzyniak

Szymon_Wawrzyniak-480x640Szymon urodził się w 2008 r. Stwierdzono u niego opóźniony rozwój psycho-ruchowy, wciąż jednak syn pozostaje nie do końca zdiagnozowany.

Szymon jest poddawany rehabilitacji z przerwami od 6 miesiąca życia, uczęszcza także na zajęcia z integracji sensorycznej w Częstochowie. Tam też zaczął zajęcia z logopedą.

Zajęcia dają efekty, ale muszą być prowadzone systematycznie, poza tym potrzebne są dalsze badania w celu postawienia ostatecznej doagnozy. Szczególnie potrzebne są zajęcia logopedyczne, bo synek nie mówi. Niezbędna jest także rehabilitacja ze względu na zaburzony rozwój ruchowy (Szymon przewraca się, potyka), ma problemy z pisaniem, malowaniem.

Mamy dwójkę dzieci, utrzymujemy się tylko z wynagrodzenia męża oraz zasiłku rodzinnego i świadczeń pielęgnacyjnych (łącznie około 1600 PLN miesięcznie). Trudna sytuacja materialna powoduje, że stać nas na sfinansowanie tylko 1 godziny tygodniowo zajęć logopedycznych. Jest to zdecydowanie za mało, nie wspominając już o rehabilitacji ruchowej. Jesteśmy świadomi, że nie możemy pomóc naszemu synowi, co bardzo nas boli.

Renata Wawrzyniak – mama Szymona.

Wszystkie osoby i instytucje, które zechcą wesprzeć Szymona, proszone są o przekazywanie darowizn na konto Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie – organizacji pożytku publicznego w Banku Millennium nr:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382
a także o przekazanie 1% 
zawsze z dopiskiem „dla Szymona Wawrzyniaka”.

W imieniu Szymona i jego rodziny wszystkim Darczyńcom dziękujemy za pomoc.

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony