Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Magdalena Piorun

Magdalena Piorun (województwo podkarpackie) urodziła się w 1995 roku.

Od piątego roku życia choruje na zespół Wolframa. W skład tego zespołu wchodzą następujące choroby: cukrzyca insulino zależna, moczówka prosta, zanikające nerwy wzrokowe,  zaburzenia w funkcjonowania nerwów obwodowych, słabnące mięśnie.

Córka jest  osobą niewidomą, porusza się z białą laską i z przewodnikiem, ma  pompę  insulinową, korzysta z sensorów do mierzenia cukrów, które nie są refundowane oraz z różnego sprzętu dla osób niewidomych. Leczy się w poradniach: okulistycznej  i diabetologicznej w Rzeszowie, proktologicznej  i genetycznej w Krakowie, urologicznej, neurologicznej, endokrynologicznej  i rehabilitacyjnej w Przeworsku.

Nasza rodzina liczy  sześć osób: mąż pracuje zawodowo, ja opiekuję się  dwójką niepełnosprawnych córek – Magdą i Iwoną, trzecia córka jest nosicielem zespołu, najmłodsza jest zdrowa.

Prosimy o  finansową  pomoc  na  zakupu leków, sprzętu rehabilitacyjnego, rehabilitacji, wyjazdów na wizyty lekarskie i badania.                            

Wszystkie osoby i instytucje, które zechcą pomóc Magdzie proszone są o przekazywanie darowizn na konto Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie – Organizacji Pożytku Publicznego w Banku Millennium nr:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382
a także o przekazanie 1% 
zawsze z dopiskiem: „dla Magdy Piorun”

Darczyńcom serdecznie dziękujemy w imieniu Magdy i jej rodziny.

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony