Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Jakub Sularz

Kuba_SularzKuba urodził się w 2008 r. Jest chłopcem autystycznym, trochę nadpobudliwym. Pozostał jednak wesoły, pogodny i mimo poważnej choroby, dzięki terapii i codziennej pracy rodziców stara się „dogonić” zdrowe dzieci.

Robimy wszystko, aby nasz synek był w przyszłości samodzielny, aby znalazł swoje miejsce w społeczeństwie i brał czynny udział w jego życiu. Mimo utrudnionego dostępu do wysoko wyspecjalizowanej opieki medycznej, starmy się zapewnić mu odpowiednie formy terapii (logopeda, psycholog. SI. terapia behawioralna). Niestety, większość prywatnie.

Kubuś dodatkowo cierpi na liczne dolegliwości: niedoczynność tarczycy, problemy gastrologiczne, neurologiczne. laryngologiczne, liczne alergie oraz ma stwierdzoną wadę wzroku.

Warunkiem dalszego rozwoju Kubusia jest kontynuacja dotychczasowych terapii, niestety ze względu na niewstarczające dochody, nie jesteśmy w stanie sfinansować dalszego tak kosztowengo leczenia. Nasza rodzina utrzymuje się z pensji taty Kuby (około 1200 netto miesięcznie), pobieramy także zasiłek i świadczenie pielęgnacyjne oraz zaiłki rodzinne (łącznie około 800 PLN).

Pozyskane prze fundację pieniądze zostaną przeznaczone na terapie, rehabilitację oraz turnusy zdrowotne.

Paweł i Anna Sularz – rodzice Kuby.

Wszystkie osoby i instytucje, które zechcą pomóc Jakubowi Sularzowi proszone są o przekazywanie darowizn na konto Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie – organizacji pożytku publicznego w Banku Millennium nr:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382
a także o przekazanie 1% 
zawsze z dopiskiem: dla „Jakuba Sularza”.

Darczyńcom serdecznie dziękujemy w imieniu Kuby i jego rodziny.

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony