Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Julia Rępalska

Julia_MuszakJulka (woj. mazowieckie) urodziła się w 2008 r. Od urodzenia zmaga się z stwardnieniem guzowatym i niedosłuchem, w wieku 3 lat dostała także napadów padaczkowych, które od pewnego czasu nasilają się. Dziecko jest nadruchliwe, z opóźnionym rozwojem mowy.

Julia wymaga stałej opieki specjalistów, leczona jest w Klinice Neurologii i Epileptomologii w Centrum Zdrowia Dziecka oraz w Zakładzie Audiologii i Laryngologii Dziecięcej w Warszawie.
Koszty leczenia, dojazdów, zakupu sprzętu medycznego (Julia potrzebuje aparatu słuchowego) znacznie przewyższają moje możliwości finansowe. Mam trójkę dzieci, w tym dwoje ciężko chorych – Julka i jej braciszek. Koszty ich leczenia i rehabilitacji, to ok. 1200 zł miesięcznie przeznaczone na jedno dziecko. Ja nie pracuję, a ojciec dzieci utrzymuje się z pracy dorywczej. Mieszkamy w małym miasteczku, gdzie trudno i o pracę i o kontakt z lekarzami. Sama zmagam się z chorobą i jest mi bardzo ciężko.

Mama Julii – Dorota Muszak

Wszystkie osoby i instytucje, które zechcą pomóc Julii proszone są o przekazywanie darowizn na konto Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie – organizacji pożytku publicznego w Banku Millennium nr:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382
a także o przekazanie 1% 
zawsze z dopiskiem: „Dla Julii Rępalskiej”.

Darczyńcom serdecznie dziękujemy w imieniu Julii i jej rodziców.

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony