Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Karolina Marciniak

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Karolina urodziła się w 2006 r. z 1 punktem w skali Abgar w zmarwticy wewnątrzmacicznej z szeregiem wad wrodzonych, a potem rozwojowych. Gdy miała sześć lat, zdiagnozowano u niej zespół genetyczny – mikro deletsje subtelomerową ramienia długiego chromosomu 10q.

Karolina jest pod kontrolą wielu poradni specjalistycznych: genetycznej (zespół genetyczny odpowiedzialny za opóźniony rozwój psycho-ruchowy, niskorosłość), neurologicznej (upośledzenie w stopniu umiarkowanym), endokrynologicznej (niedoczynność tarczycy), kardiologicznej (wada serca), okulistycznej (zez, krótkowzroczność, astygmatyzm), foniatrycznej (podśluzówkowy rozczep podniebienia) rehabilitacyjnej (zachwiana równowagi), ortopedycznej (wiotkość stawów, koślawość stóp).

Karolcia codziennie chodzi do przedszkola integracyjnego na 4 godziny, gdzie ma indywidualne zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju.

Stan naszej córki wymaga stałej rehabilitacji oraz potrzebnych do nauki i prawidłowego rozwoju sprzętów rehabilitacyjnych. Robimy wszystko, aby pomóc córce. Nasza sytuacja finansowa nie pozwala jednak na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji. Utrzymujemy się z pensji męża i świadczeń rodzinnych (ja nie pracuję ze względu na konieczność opieki nad córką). Zwracamy się zatem do Państwa z serdeczną prośbą o wsparcie rehabilitacji Karolinki.

Joanna Marciniak – mama Karoliny.

Wszystkie osoby i instytucje, które zechcą wesprzeć Karolinę prosimy o przekazywanie darowizn na konto Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie – organizacji pożytku publicznego w Banku Millennium nr:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382
a także o przekazanie 1% 
zawsze z dopiskiem: „Dla Karoliny Marciniak”.

Darczyńcom serdecznie dziękujemy w imieniu Karoliny i jej rodziców.

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony