Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Luiza Elazyan

luiza-Leaizna

Luiza Elazyan (woj. mazowieckie) urodziła się w 1997 r., od kilku lat pozostaje pod opieką naszej fundacji. Cierpi na wadę układu moczowo – płciowego. Leczy się w Klinice Urologii Dziecięcej przy Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu. Rodzina Luizy kilka lat temu zmuszona była przez wojnę i chorobę córki opuścić Armenię, gdzie nie było szans na leczenie dziecka.

Luiza i jej rodzina nie posiadają ubezpieczenia zdrowotnego w Polsce. Dzięki Państwa darom udało się przeprowadzić operację. Jednak Luiza potrzebuje kolejnej operacji. Tym razem, na skutek zakażeń konieczne jest natychmiastowe przeprowadzenie operacji wątroby.

Koszt operacji oszacowany został przez CZD na ok. 7.000 złotych. Bez wpłacenia 80 % tej kwoty operacja nie zostanie przeprowadzona. Rodzice Luizy zwracają się za naszym pośrednictwem do wszystkich ludzi o wrażliwych sercach o pomoc.

Wszystkie osoby i instytucje, które zechcą pomóc Luizie proszone są o przekazywanie darowizn na konto Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie – organizacji pożytku publicznego w Banku Millennium nr:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382
a także o przekazanie 1% 
zawsze z dopiskiem: „Dla Luizy Elazyan”.

Darczyńcom serdecznie dziękujemy w imieniu Luizy i jej rodziców.

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony