Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Patryk Chojnowski

patryk_chojnowski1

Jestem mamą wcześniaka urodzonego (2009 r.) w 28 tygodniu ciąży z wagą 490 gram. Przez 9 miesięcy przebywałam wraz z synkiem Patrykiem w szpitalu w CZD w Międzylesiu. Moje dziecko cierpi na wiele poważnych schorzeń. Z powodu licznych wad wrodzonych przeszedł kilka bardzo poważnych operacji jeszcze, co najmniej kilka przed nim.

Synek cierpi przede wszystkim na przewlekłą chorobę płuc (dysplazja oskrzelowo-płucna), z tego powodu potrzebny jest mu cały czas tlen. Synek jest pod opieką lekarzy z CZD i mamy tam też liczne kontrole.

Aby można było dojeżdżać na kontrole do CZD i by moje dziecko miało w miarę normalne dzieciństwo potrzebny jest mu przenośny koncentrator tlenu. Nie stać mnie na jego kupno, ponieważ do comiesięcznych kosztów, które wydaje na dziecko dochodzą koszty Synagisu, który podaje się od listopada do kwietnia w pięciu dawkach, które nie są refundowane przez NFZ. Jedna dawka kosztuje 7 500 zł.

Ja sama wychowuje dziecko i utrzymuje się jedynie z zasiłku z Ośrodka Pomocy Społecznej. Zwracam się z prośbą do wszystkich darczyńców o pomoc w zakupie przenośnego koncentratora tlenu dla mojego synka Patryka, by jego świat nie zamknął się w czterech ścianach domu.

Patryk Chojnowski z mamą

Wszystkie osoby i instytucje, które zechcą wesprzeć Patryka, proszone są o przekazywanie darowizn na konto Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie – organizacji pożytku publicznego w Banku Millennium nr:
05 1160 2202 0000 0000 6763 3382
a także o przekazanie 1% 
zawsze z dopiskiem „Patryk Chojnowski”.

Darczyńcom serdecznie dziękujemy w imieniu Patryka i jego mamy.

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony