Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Wiktoria Sudak

Wiktoria_Sudak

Wiktoria (woj. mazowieckie) urodziła się w 1998 r. W 2009 roku zachorowała na zapalenie opon mózgowych. W następstwie choroby straciła mowę i nastąpił niedowład czterokończynowy. 

Jesteśmy rodziną o polskich korzeniach mieszkającą na Ukrainie w Iwano-Frankowsk–STANISŁAWÓW. Dziadkowie zamieszkujący w Polsce znaleźli dla córki pomoc w CZD. Wiktoria leczona jest tam na Oddziale Rehabilitacji Pediatrycznej. Niestety w Polsce nie mamy ubezpieczenia zdrowotnego, z którego można by pokryć leczenie.

Rehabilitacja Wiktorii jest bardzo kosztowna i za dwutygodniowy pobyt wynosi około 10-tysięcy złotych. W ciągu roku z przyczyn medycznych mamy dwa takie pobyty na których córka jest poddawana intensywnym zabiegom m.in. rehabilitacji. Niestety naszą rodzinę nie stać już na tak wysokie koszty leczenia i powrotu do zdrowia mojej Wiktorii, dlatego też zmuszeni jesteśmy błagać o wsparcie finansowe wszystkich rodaków, ludzi dobrej woli i wrażliwych sercach. Proszę nie odmawiajcie pomocy mojej córce, liczy się każda najmniejsza kwota.

Irina SUDAK z rodziną.

Wszystkie osoby i instytucje, które zechcą wesprzeć Wiktorię, proszone są o przekazywanie darowizn na konto Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie – organizacji pożytku publicznego w Banku Millennium nr:


05 1160 2202 0000 0000 6763 3382


a także o przekazanie 1% 
zawsze z dopiskiem dla „Wiktorii SUDAK”.

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony