Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000140007
Wspieramy chore dzieci z całej Polski od 2002 roku

Joasia Kudryńska

Joanna_Kudryńska2

Prosimy o pomoc dla naszej córki Joasi. Asia (woj. dolnośląskie) urodziła się w 2005r. Przez pierwsze dwa lata rozwijała się prawidłowo. Jednak z czasem coraz bardziej widoczne było jej dziwne zachowanie i mowa, która nie służyła komunikacji z otoczeniem. Coraz bardziej zamykała się w swoim świecie.

Autyzm wczesnodziecięcy zdiagnozowano u dziecka w wieku pięciu lat. W tej chwili Asia ma duże problemy emocjonalne, nie potrafi nawiązać kontaktu z rówieśnikami i zintegrować się z kolegami. Na szczęście po latach zabiegów potrafi porozumieć się z nami. Aby Joasia mogła się otworzyć i samodzielnie funkcjonować potrzebna jest długotrwała i kosztowna terapia logopedyczna, pedagogiczna i psychologiczna. Część z tych zajęć jest refundowanych, ale największe koszty ponosimy na logopedę. My jesteśmy w stanie zapewnić niewielką część koniecznych opłat, więc musieliśmy ograniczyć ilość wizyt u specjalisty. Asia potrzebuje dużo więcej godzin terapii, która przynosi znakomite rezultaty. Nie bez znaczenia są dla nas również wydatki na dojazdy do Polanicy, gdzie córcia jest rehabilitowana. Niestety nasza rodzina znalazła się w ciężkiej sytuacji materialnej i nie jesteśmy w stanie udźwignąć wszystkich wydatków sięgających miesięcznie nawet powyżej 1000 zł. 

Mama Joasi – Ewelina Kudryńska

Wszystkie osoby i instytucje, które zechcą pomóc Joasi proszone są o przekazywanie darowizn na konto Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie – OPP
w Banku Millennium nr: 05 1160 2202 0000 0000 6763 3382
a także o przekazanie 1% 
zawsze z dopiskiem: „Dla Joasi Kudryńskiej”.

Darczyńcom serdecznie dziękujemy w imieniu Joasi i jej rodziców.

Partnerzy / Przyjaciele

© Copyright 2013-2015 Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom. | Wsparcie SEO - Artefakt.pl | Mapa strony